104 Balas

VIP Member

saya ingin menang Dyson Omni-Glide kerana ia memudahkan kerja saya . Lagipun saya memang sedang mencari vacuum, kalau dapat percuma buat apa beli 🤭🤭

Super Mum

semoga ada rezeki buat saya sekeluarga.. Hari2 memang buka applikasi TAP dan dah ajak ramai sahabat dan kenalan untuk pakai Aplikasi TAP yang bagus ni🥰

saya ingin menang Dyson Omni Glide kerana memudahkan keje saya dirumah dan memiliki sedutan yg kuat yang pasti lebh cpt dan mudh dgn dyson 🥰

Saya ingin menang Dyson Omni-Glide ini agar saya dapat melakukan kerja-kerja membersih rumah dengan mudah dan pantas tanpa stress 😊

TapFluencer

Saya berharap sgt dpt memenangi product Dyson ni, dapat la merasa kelebihan dan kemudahan product ni...semoga ada rezeki baby🥰

semoga rezeki kepada saya sekeluarga dan baby yang akan dilahirkan tahun hadapan… ianya memudahkan kerja seharian saya 😉

saya ingin menang Dyson omni glide kerana ia dah lama jadi idaman sy . ia memudahkan saya melalukan kerja rumahh .

Tiada berita yang lebih baik didengarn selain memenangi vacuum Dyson Omni-Glide ni. semoga dipermudahkan. amiiin

mudah-mudahan ada rezeki kami sekeluarga untuk memenangi vacuum Dyson Omni-Glide #insyaallah #theasianparent_my

VIP Member

semoga ada rezeki saya utk dpt vacuum ni agar dapat memudahkan urusan harian saya membersihkan rumah🤲🏻

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan