312 Balas

Salah satu barang baby yg perlu sangat² untuk ada. Demi keselamatan & keselesaan. Tambah² bila perjalanan balik ke kampung ambil masa yg lama. Selatan ke Pantai Timur. Faham² jela jauhnya & lamanya macam mana tambah² kalau musim cuti & perayaan. Baby perlukan carseat yang selesa utk duduk. InsyaAllah carseat snapkis boleh membantu 🥰

Salah satu barang baby yg perlu sangat² untuk ada. Demi keselamatan & keselesaan. Tambah² bila perjalanan balik ke kampung ambil masa yg lama. Selatan ke Pantai Timur. Faham² jela jauhnya & lamanya macam mana. Lagi² kalau musim cuti & perayaan. Baby perlukan carseat yang selesa utk duduk. InsyaAllah carseat snapkis boleh membantu 🥰

ig: @lynnkun88 Saya sangat pentingkan keselamatan anak saya yang bakal lahir November ini. Sebagai first mom, saya betul-betul berharap keselamatan dan keselesaan anak saya akan terjamin dengan penggunaan carseat terbaik daripada Snapkis. Terima kasih kepada TheAsianParants Malaysia kerana banyak memberi info yang berguna dan berfaedah.

Semoga ada rezeki untuk anakku IFFAT LUQMAN ❤️. Carseat Snapkis memang menjadi idaman saya kerana ciri-ciri keselamatan yang digunakan sangat menepati piawaian keselamatan anak-anak. Disamping keselesaan untuk bayi baru lahir sehingga kanak-kanak. Carseat Snapkis memang TERBAIK 👍🏻 Done all steps ✅ Instagram : lina_malena

Semoga ada rezeki anak pertama saya Muhammad Faleeq. Tak sempat tebus mycrs sebab permohonan ditutup dari tarikh yang diberitahu. Penggunaan carseat sangat penting untuk keselamatan bayi yang maksimum semasa perjalanan yang jauh atau pun dekat. Semoga boleh digunakan untuk balik kampung nanti. Bayi selamat ibu bapa gembira ❤️

Carseat yang selesa untuk baby dapat melancarkan perjalanan ibu ayah ke destinasi yang dituju. Baby selesa & tak meragam, keselamatan terjamin. Semoga ada rezeki untuk saya sebagai first mom. Bila berjauhan dengan suami ni memang penting ada carseat di dalam kereta supaya memudahkan kita drive ❤️ ig: deqna_suhana

Saya ingin memenangi carseat dari Snapkis ini kerana bukan sahaja produknya diyakini berkualiti tinggi tetapi dijamin selesa dan selamat untuk anak saya. Semoga ada rezeki baby saya untuk memiliki carseat yang cantik ini 🤩. Terima kasih theAsianparent kerana memberi peluang untuk saya mencuba. IG : ainie_story

Saya ingin memenangkan kursi mobil Snapkis untuk anak saya karena kursi ini menyediakan keamanan, kenyamanan, dan kemudahan. Ini memastikan kesejahteraan anak saya selama perjalanan dan memberikan kemudahan penggunaan, memberikan saya ketenangan dan membuat perjalanan kami menjadi lebih nyaman. Ig : amy_no0

Seronoknya kalau menang carseat dari snapkis carseat semoga siapapun yang dapat memberi manfaat pada ibu bapa baby..supaya beringat dan tahu betapa pentingnya carseat dalam kereta..untuk keselamatan anak..❤️done follow @theasianparentmalaysia & @snapkis_my #semogaadarezekimenangcarseatsnapkis👶🏻

Bismillah semoga ada rezeki anak pertama saya , menang carseat percuma dari @snapkis agar dapat memudahkan segala urusan ibu untuk jaga anak ibu . Saya berharap untuk menang agar dapat menjamin keselamatan dan memberi keselesaan pada baby saya 🥹 . DONE LIKE KOMEN & SHARE INSTAGRAM - @tashaaaa.n

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan