11 Balas

saya due 5/4 tapi takde tanda lagi.. perut mengeras kejap2 tu ade laa.. macam mana nak cepatkan untuk bersalin yee ? ade tips tak

Saya tak pasti lah cepatkan bersalin . Huhuhu saya hari tu time kerja dia leaking dah .. takpe , tak lama dah tu 🤭

alhamdulillah.. baby kuar awal sbb x sabar jmpe mama papa la tu.. hehe.. kuar lak tarikh yg dpt 4 thn skali.. 😊

x kne tahan.. tp kne ulang alik klinik pastu lps 14hb kne refer hsptal amk drh n kncing lak.. haha.. dh x de rupa pantang sgt dh.. hrp next baby nie x kuning lama laa..

Apa lagi tanda2 sis?? Kalau ikot due kita sama ni, saya dah start rasa sakit2 kat area bawah pusat n celah kangkang

Masa saya , air ketuban je keluar .. tak rasa sakit .. bukaan pun 1cm masa tu .. kalau sakit pinggang , perut rasa dah kat bawah tu .. nak dekat2 dah tu .. pastu dtg lah contraction 😬

Semoga dipermudahkan urusan. Kita week dekat2, tgh takut2 jugak ni

Alhamdulilah saya dah selamat melahirkan baby boy secara normal pada 29.2.2020 😊 baby dah 15 hari ..

Sis baby kena tahan tak kat NICU?? Ni kira prelabour kan??

Kena tahan nicu seminggu , pastu naik wad biasa 4 hari , ni dah nak kua wad .. dah boleh bawak balik baby 😊

Semoga dipermudahkan segala urusan.

Haaah 34 minggu ..

VIP Member

semoga dipermudahkan urusan sis

alhamdulillah.. tahniah sis.. doakan sy plak lps ni ye.. br msk 26wk..

VIP Member

Semoga semua baik baik sje❤️

Alhamdulilah semuanya dipermudahkan 😘

Smoga dipermudahkn sis.. Amin

Wah tahniah sis... Slmt bpantang. Doakn sy pula due 22 april ini😊

Due spatutnya bp hb sis?

Alhamdulilah semuanya dipermudahkan dan baik2 🤲🏻

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan