Assalamulaikum.lama tak masuk apps ni..maklumlah lepas keguguran ari tu..

Semalam cek upt sbb badan rasa lemah,lps tu nk pitam tgok macam double line tapi samarยฒ sgt...boleh bantu sy u olls nampak double line atau 1line ye..?? Please sbb sy x nk scan awalยฒ fobia lps keguguran...๐Ÿ˜ญ

Assalamulaikum.lama tak masuk apps ni..maklumlah lepas keguguran ari tu..
23 Balas
Tulis jawapan

saya pernah gugur thn 2016,bln 2..cek upt mcm ni samar, saya happy sgt tp esok hari darah keluar mcm air paip.. dan sy gugur.. dan bulan 3 rasa x sedap bdn cek upt keluar sama juga tp tknk terlalu berharap, lepas sebulan br cek balik mmg betul pregnant.. Alhamdulillah skrg pregnant anak no 3..

Sy nmpk 2 line tu...cuba lg check bulan dpn..sbb sy ad experience utk kandungan kali ni..2 kli test dpt samar2 cmtu tp 3 hr btrut2 muntah non stop...then next month period delay 3 hari..Check Upt naik double line terang..insyaallah...๐Ÿ˜˜ Moga dipermudahkan urusan awak

saya pun mcm ni masa awal2 test .. lepas seminggu saya test balik,alhamdulillah nmpak terang dah .. kndungan 9week g klinik nk wat buku nurse akn buat upt test lg .. memang nmpk terang .. bru bole wat buku ..

Kalau samar samar biasa ada. Kalau nak lagi yakin beli jenama clear bluew yang digital. Kencing banyak sikit dalam bekas. Lepastu check. In sha allah ada tu

VIP Member

Samar" sbb masi baru. Sya pn mcm nie, slepas sminggu cek blik, double line terang. Alhamdulilah sya skrng 9weeks2days first baby smoga slmat dn shat

sis mcm sy..sy pon samar2..dan sy da buat scan memang prgnant..tp cuma nampak kantung je...but now sy tgh spotting pula..risau ni..

4y ago

5week dan da gugur pon semlm ...

mcm saya kelmarin, tpi semalam check dble line terang sikit. saya pon gugur bulan 7 yg ni ank kedua. fobia jgkk ๐Ÿ˜

2 line ni.. tp samar sgt. cuba repeat lagi sekali.. urine subuh.. moga ada rezeki mommy kali ni ya ๐Ÿ˜Š

InshaAllah tu dah tanda ad rzeki puan ..cek slepas 2mggu lagi ..moga ad rzeki puan

VIP Member

sy 3x kguguran kalini test naik 2line trus pi kk buka buku bru 4w skrng n8