27 Balas

VIP Member

Semoga dipermudahkan urusan ye sis. Allahumma Aamiin 🤲🏻. Saya pun bersalin anak pertama akhir tahun lepas on 37 weeks, walaupun saya sihat. Takde darah tinggi, kencing manis atau apa2 sakit lain. Anak tak sabar nak jumpa mak ayah dia tu 😘💕

Selalu bukan 38minggu baru serah diri ke? 🤔🤔 Doc ada bgtau reason serah diri awal tak sis? Apa pun... semoga semua berjalan dengan lancar 🥰 baby n mommy back home soon ❤❤

Ye ke.... Semoga allah permudahkan segala urusan kamu... Dah lahirkan baby yang sihat n comel... Amin

Smoga segalanya bjln dgn lncar.. Smoga mommy and bby dalam keadaan sihat...doakan sy juga sis supaya dikurniakan zuriat tahun ni ☹️

Moga sis hamil & dikurniakan baby2 comel soleh & solehah..mb ada hikmah tu lmbt skit,mna tau dpt twin terus..aamiin

Semoga dipermudahkan segala urusan hambanya....sy pun bru lps bersalin 28/10 kna induce sbb gdm jgk...sbr hadapi

smga dipermudahkan...sy pun da tkutm.sebab sy pun ada gdm on diet control..nurse ckp keluar 38 minggu #33weeks

Kt tmpt sy, gdm on dc 39w kena serah diri..

semoga di permudahkan sis. saya pun 37weeks serah diri 28hb ni. induce juga sebab darah tinggi.

Semoga di permudah kan segala urusan masa bersalin..ibu dan anak sht..dan selamat

Smg sgalanya dipermudahkan allah buat sis n smg sis n baby slmt... Aamiin...

VIP Member

Semoga sist dan baby selamat..dan smoga dprmudahkan sgalanya..amin☺

Moga urusanmu & baby berjalan lncr sis,selamat semuanya..aamiin

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan