38 Balas

Skrg sy 4 bln.. dh ad 4 psg dah😂 pastu ad la org sdekah sikit,, bg hadiah bby gym ap smua. Xsalah pun beli awal, xd la rasa berat sgt

Bju bby yg sya beli last masa 7bulan.. mula2 tu sya beli brg2 mndi... beg.. botol.. sterilizer botol.. berus and swktu dgnnya 🤭

kalau ada sales, boleh beli sudah, beli yang unisex punya. 😍😍 . anyway, semoga semua baik baik saja 😊

Saya x beli lagu tunggu 7 ke 8 bulan cam tu baru beli saya kumpul duit je baru puas hati shopping barang baby 😅

nk bli brng bby ws me. 0184670255. mur mur je

4 bulan saya dah beli sikit2, kalau sy, utamakn yg besar2 dlu.. mcm stroller, carseat.. excited pnye pasal😂

Hehe...saya tk mampu beli mcm tu,mahal kn..hehe..beli apa yg patut jk

Saya mula beli masa 6bulan.. Beli sikit2 dulu yg penting mcm baju & diapers.. Nanti bulan dpn beli lagi 😊

Ma kasih sis 😀😍😘

sye due 10/10 tp 18/8 aritu da bersalin..barang baby xbeli pape pon.. nyesal jgk xbeli sikit2x.. 😅😅

Kn..tu yg buat risau..tiba2 je..adui

Bru nak beli...kandungan dah nak masuk 7 bln .... Bru survey² kat shopee ... Murh sikit dr kat luar

Kna,beli,skit2 xterasa,sgt.. snraikn apa,yg perlu beli.. xsbar nk shoping brg bby jugak😊😊

sy 20w pn dh beli ckit2,geram tgk baju comel2..padahal baju2 bby ada je yg sblm2 ni pnya🙊

Kn..geram tgk baju bby..cute2 semua nya,ma kasih

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan