389 Balas

saya 38w4d jgk ..tp xdk tnda2 lg.. due 23/5 ..bby nak mkn rendang lemang dlu kot 😅

Selamat berpantang yaa 🥰

saya pun sudah masuk 38 week tapi belum ada tanda tanda bersalin...kandungan yg ke dua

sya due 14/9 sdh ada tanda² nak bersalin,tpi cm blum buka lagi dn sdh cek dng dctor..

sy baru 38 weeks arini..xde tanda ape lg..cuma sakit pinggang punggung je la sikit 2..

btl ka org blg klau ank ptama lmbt bby mau kluar kdang2 lmpas due lg..lbih2 lg klau bby boy..

Xjgk sis,, sy dlu hr due laki ank sulung,, sakit kol 2 ptg,, baby kluar lps azan asar,, cepat je sb msa ngdung sy tgh bljr 2sesi clas jd naik tgga turun tgga tgkt 4,,70lbh ank tgga x 2sesi huhu klw hari2 huhu time tu dh 5bulan,,

mengeras kontraction sepanjang hari 38week 1 day juga tapi xde tanda lain

saya hari isnin 1cm anak ke 3 baby tinggi sikit katanya dlm 2cm . skrng dh beli bola buat senaman sakit on off tapi x bersalin lagi😅

saya sis,tpi dh kebawah,kaki bengkak je,ari2 jalan,tpi tkde tanda2 lgi

sy 38week 2day.bersalin 15.4 tp xdk tnda2.ank sulung.doakan sy yerr.xsbr cmpur takut

SMA sis Sya pun belum ada tanda" lgi....smoga dipermudahkan urusan bsalin kita semua

saya dah 38w4d pun masih xde tanda ii XD baby terlalu selesa gamaknya kat dalam ni

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan