58 Balas

sis perut kecil lah senng sorokkan.... tak payah peduli apa org kata. Sy dulu ngandung 9bln ramai tgur perut kecil tak nampak macam 9bln tapi keluar 2.84kg alhamdulillah 6bln dh dia skrng

Rilex je sis .. Sy ni dh 8bln .. Kadang org x perasan yg kita ni pregnant .. Ad yg perasan , ingat br 3 4bln gitu .. Asal g check up , ibu & bby sihat cmtu .. Jgn stress² okeh ☺️..

Normal. Sy 7bulan baru org perasan. Masuk trimester ke3 berat baby naik mendadak. Masa tu baru perut kita nampak sikit. No worries. Besar sgt kang susah kena beli byk baju baru.

Jangan risau sis…kalau pregnant snak first mmg cam tu…saya pregnant 6 bulan nak masuk 7 bulan pun macam 4 bulan. Banyakkan minum air supaya tambah jumlah air ketuban okay…

Allahuakhbar asalkan smasa scan doktor kate ank membeso sht.. on track bsyukur le. persetankn makcik2 bawang tu. hahaha. enjoy the journey of ur pregnancy moments jeww

Sye pregnant 4 bulan..perut kecik jugak...nampak cam xngandung jah.usah peduli ape org Kate...mulut org nie susah nak wat pape dh...pekak kan telinga dh lah

biasa laa..xyah ambik Hati sgt sis..saya pun xnpk waktu pert 5 bulan...ni dah 7bulan baru npk perut Tu ..nty sis pun Sama laa 7bulan keatas dh npk pertnya

Perut sy baru mau masuk 4 bulan sudah besar. Tidur x selesa tau. Berat lagi. Untung yg kecik2 perut. Xpa la besar ka kcl asalkan baby dalam tu sihat2 ja

depends puan. ada badan mmg nampak cepat ada yg tak berapa nampak, kwn sy dl sampai dkt 9bulan tp kandungan mcm besar 5bulan. saya lg laa tak nampak

saya pun 5bulan lebih perut masih kecik..xnampak mcm preggy pun..yg penting baby sihat mama sihat cukupla..kalau anak 1st standardla perut kecik.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan