βœ•

11 Balas

Sy lagi la doktor suruh jarakkan 6bulan. Hahaha tapi da rezeki Allah bagi.. Alhamdulillah sy pregnant 5weeks dah.. Gugur bulan 3 haritu.. Nurse marah sy sbb pregnant awal. Alhamdulillah setakat ni sy takde lagi spotting ape2.. Harap kandungan sy baik2 shj.. Amin.. Awk pun sama sy doakan kandungan awk baik2 shj ye..

Amin.. Terima kasih 😍

Sy pown mngandung balik 2bln lps gugur.. Alhamdulillah ok je smpai skrg.. Da 8bln.. Awal2 mngandung dlu mmg ada darah spoting jgk dlm 2bln mcm tu.. Takut jugak kalo gugur balik.. Tp alhamdulillah ok... Doa byk2.. Mntk Allah permudahkan.. Allah x nk bg sedih lama2...

TqπŸ‘πŸ‘πŸ‘

sama la saya pun baru je gugur akhir bulan april. bulan mei saya takde period sebab darah gugur tu ada lagi. awal bulan jun period. lepas tu awal bulan july check upt, pregnant walaupun masih samar2 lagi naik double line tu. Alhamdulillah. ☺️

Hye sis..nk ty jarak bape lame yer dari sis keguguran hingga nak ke period tuh?tq

VIP Member

Sama lah saya gugur pada oct 2018, lepastu tak datang period lagi saya dah pregnant balik. Skrg dah 35 minggu alhamdulillah doa n fikir yang baik2 je sis, perasaan takut tu memang ada tapi enjoy the moment okπŸ₯°β™₯️

Ooo ok. Tq πŸ˜πŸ˜πŸ‘πŸ‘

VIP Member

sy gugur bln 3 . terus pregnnt semula bulan 3 tu jugak πŸ˜… alhamdulillah da masuk 4 bln dah . lg lah baru lepas bersalin 30/11 tahun lepas .. pregnnt bln 2 gugur bln 3 . pregnnt balek bln 3 tu

Tq πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ‘πŸ‘πŸ‘

If that's God's will nobody can stop. Sy gugur bulan Feb..March lekat balik. Now I'm pregnant 14 weeks+.. Be positive and tc of your health.

Tq πŸ‘πŸ‘πŸ˜πŸ˜

VIP Member

Kena buat check-up awal la sis utk tahu keadaan sis dan kandungan...

TqπŸ‘πŸ‘πŸ˜πŸ˜πŸ˜

Sama lh macam sy bulan 4 cuci skg mengandung balik

VIP Member

InsyaAllah.. doakan yg baik2.. Rezeki πŸ˜ŠπŸ˜‡

β˜ΊπŸ˜ŠπŸ˜‡

VIP Member

If doctor check and semua ok... tahniah sis!

No problem!! Hugs!

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan