AnakSyurga

salam smua...saya ingin kongsi kisah sye... saya berumur 24thn...berkahwin pada 4/8/2019 ..saya last priod pada 19/8/2019 ..saya tunggu untuk blan dpan priod saya..tpi tak ada...then 17/9 /19 sye check upt..alhamdulilah dua line..kebetulan suami mntk hadiah hari lahirnya ialah zuriat...tarikh lahir suami saya 19/9/94 ,jdi saya buat kputusan bg hdiah upt tu untuk dia...tibanya hri lahir suami saya...dia dpt hdiah upt tu..sye nmpk dia nangis dan dia doa tnda brsyukur allah makbulkan doa dia...pada malam hari lahirnya kami berdua pergi klinik untuk double checkk...sye mngandung 6week...kami hppy sgt masa tu...dia jaga saye sbaikk yg mungkin..hingga laa kandungan hmpir 3bulan...sye bleeding pada 1/11/19 tpi sikit je...sye prgi hospital...dokter check,doc ckp nie bkn drah gugur...lega kami rse...tpi mkin lama byk darah...saya tnggu hingga 4/11/19..hri tu sye rse lainn sgt ..darah mkin byakk...prut skitt...sye doa skiranya tiada rzeki kami berdua...prmudahkn urusan kami...alhamdulilah allah dgr doa kami...allah permudahkn...sye smpai di hosptal nk tkaar kain pink..time tu trus kluar...kluar cantikk je...time tu tuhan je yg tau mcm mne hti nie...trgamam kaku ...mnahan rse sdihh...tpi sye xkuat..sye nngis dkt situ ..sye kutip sndiri kantung dan anak syurga sye...wlaupun sye xde rezeki nk lihat wajah nya,tpi allah bg sye pluang tuk pegang dia,bersih kan dia...hati sayu rse...tpi sye kne kuat...sbb kluarga smua sdang mnunggu sye...sye ltak dalam plstik bwak jumpa doc ...doc bri tahu sye gugur..doc tenangkn sye...selesai cuci dibhgian dalam dan kcut kan rahim...sye dbnar kn pulang...sye kluar dari blik tu..kluarga smua pdang sye..alhamdulilah kluarga mmahami..mereka xtnye pape...cuma papah sye pulang..wlaupun sye cuba kuat...ada masa sye rse hati nie sayu je...tpi ada jgk yg ckp xfkir hti sye...alah baru lgi xde ape...allahu sdih rse nya org ckp mcm tu...saya harap sgt ada rezeki lagi untuk mngandung...doakn sye...kami suami isteri mmg suka kn budak2...doakan kami... #AnkSyurga #RajaMohdSyariff #TungguMamaPapaKatSanaYeSayang.. #Al-Fatihah

2 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

Al-fatihah untuk anak syurga sis..be strong ya

Alfatihah tuk ank syurga sis