Scan di Kk

Salam semua sye nk tnya sye skrg tgah hamil 18w..smlm pegi check up dan scan di kk tp doktor xbg gmbr scan yg nmpk baby..dia cuma bg gmbr yg tulis2 size baby berat baby mcm tu je..mmg mcm tu ye? Nie first pregnant sye..

13 Balas
Tulis jawapan

Ha ah sis. Dh nama pon KK. πŸ˜‚ Sy scan baru 2x kt KK. SekLi masa 1st buat buku. Dpt la gmbr kantung seketui. Kali ke2, dpt tulisan je. Tadi sepatutnya scan, tp sbb mlm td sy p scan detail kt private, doctor refer tu je la. πŸ˜‚

5y ago

Dorg tahu banyak org pergi private untuk scan klu Dr tak scan dekat kk, lagi mudah kerja dorg, kawan saya langsung tak scan jantina dekat kk, nasib dia scan dekat private,,

πŸ˜“πŸ˜“sama la sis..mmg kot..nk tjk husb pun xdpt kesian dia dahla dia xdpt nk masuk skali msa scan tu..gambar pn xdpt tgk..hjg mggu ni nk ajk husb scan kat swasta..

Dr ank 1 smpai ank nak masok 3 ni tak pnah dpt gmbr scan kt kk.. huhu.. kalau nk gmbr pegi swasta je sis..

Salam.Sama macam saya pagi ini check up, doctor tak bagi gambar hanya tunjuk berat, size dan jantung baby.

Mula2 sy dpt mcm sis tu la.. Mse scan 10w..lpastu sy mintk gmbar.. Dr baru bagi.. Try la mintak dulu

Saya pun tak dapat image baby masa scan 20 week dekat KK, Just dapat yg ukuran and detail-ii scan je..

5y ago

Blh mintak dkt dktr kalu nk gmbar tuh.. Mcm sy, sy mntak

Sy setakat ni, pergi scan dkt kk, doc bg gambar scan. Dia stapler sekali dkt buku pink tu πŸ€—

Mcm kk kat tmpt sy ni...doc print letak dlm buku pink tu..dpt la tengok semula kalau rindu😍

VIP Member

Kalau saya.. Dr scan n klip dekat buku pink.. So boleh tgok dekat situ.. Cba sis cek

Scan kat swasta Sis... Dorang bagi je... Tunggu 24 week boleh scan detail.