33 Balas

sy haritu 7 bulan lebih baru nmpak besar perut.. itupun masa dh nk dkt bersalin org ingt baru 7 bln sbb perut x besar sgt.. tp bila bersalin anak besar 😅

TapFluencer

Tengo orng juga sis kalau jenis mmg badan berisi mungkin cepat nmpak bump.. kalau jenis badan kecik je perut kecik mmg lambat skit nmpak…

TapFluencer

Bergantung pada orang sis , lain badan lain perubahan . Macam saya 37 weeks baru nampak baby bump . Sebelum ni macam buncit jaa 😅

Jangan pedulikan sis pasal saiz perut, yang penting baby and you sihat okay. Saya 6 bulan baru nampak perut tu pun sikit je..

sy ank sulung 4 bln ke ats bru nmpk😅tupun sikit hat second ni x taula sbb buncit skit dlu hahah so x brp nk nmpk😂

Saya on 27 weeks baru nampak besar. Kalau tak comel jee. Slowly progress, yang penting ibu dan anak sihat :)

Ok yg 8 minggu tak nmpk lgi .sya pun 8 minggu sekarang tapi perot dah macam 12minggu 😆 anak second

TapFluencer

sy 4bulan bru npk...awl2 xnpk lg..law npk tu kembung perut je awk memg kita akn jd persaan mcm tu

8 minggu biasanya nampak sebab bloated je. baby bump tak nampak lagi. 4 bulan ke atas baru start

8mgu tu lemak sedia ada je dlm perut 😂bby nyer kecik lagii. nnti dh 5bulan bru nmpk sikit.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan