✕

57 Balas

VIP Member

Saya start beli sikit2 dari 5 month. Skrng dh nk msuk 9 month semua dh complete, tinggal topup saje2 je yng mana rasa x cukup.

Sy bli brg baby 27mggu...2hri bln nie nk cri bg lengkap semua nya...sbb dh kena balik duduk kmpg..kena checkup 2mggu sebulan

Sy pon anak first...hrp mak saudara,suami,ayah je la...nk handle bab mkn je..klau bab bg mndy semua tu dh ad pengalaman mengasuh bby

Saya pun due oct sis ... X tau nk beli bila ..mak n kakak suh 7 bln ke atas .. tp skrang pn mcm x larat nk berbeli brg

Awal lagi awk X larat,kena larat sis,biar kandungan 7,8 bln kena byk Bergerak sis

Sama due bln Oct.. Plan nk cri sikit2 dlu.. Bln dpn tmbh lg.. Kalo x cukup.. Bln lg 1..InsyaAllah kumpul sikit...

Sy pun due oct ni. Dah start beli barang sikit2. Tak suka kelam kabut cari barang 😂 nak bertenang2 je...

Dah boleh start beli. Sebab kalau lambat nanti tak survey harga, main capai je sebab penat sangat. Hehehe

Insyaallah Sama due kite on October,saya still X beli lagi ikut pengalaman lama sy mmg lambat beli pun

Sama due bulan 10.. Dah start beli sikit2x.. Hehe.. Xtahan la nk shopping.. Geram tgk brg2x baby..

VIP Member

Due bln 9, x beli ape pun lg. Kumpul duit je, nti dah 7-8bln br nak exercise pusing mall.

Org ckp 8months better sbb kena byk berjalan. Jalan kosong x best, jln shopping semangat skit 😂😂😂

Sy 5 months.....tp...x ready.......beli brg. Sbb dua kali gugur. Sy tkut ....beli dgn harapan

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan