Saya Tak Pernah....

Pssst~ Jom main sekejap dengan min malam ni! 15 jawapan paling kreatif, min bagi HADIAH 🎁 13/10/2021 ni okay semua 😘 Jom sambung dekat komen bawah contoh macam min, 'Saya tak pernah keluar lagi selepas selesai 2 dos vaksin'

Saya Tak Pernah....
36 Balas
Tulis jawapan

Saya tak pernah menang apa2 pertandingan atau cabutan bertuah yang dapat hadiah yang lumayan. kalau dapat hadiah kali ni, memang rezeki hihi 😄

saya tak pernah Beli pakaian jalan Dari pkp mule mule tahun Lepas lagi sampai la skrg.sebab malas nak jalan Di mall

VIP Member

sy tk pnh lipat baju basuh baju sejak hamil🤣🤣 semua husband buat . nk buat je ..hmmm halalaaaaaaaaaa nnti² la last² bertimbun

VIP Member

saya tak pernah pegi langkawi sepanjang hidup 34 tahun.. 😅😅😅😅 #sempenarentasnegeri&ramaiygpegilangkawi 😁😁😁

'Saya tak pernah upload status di whatsapp' 📱 nampak pelik kan, tapi benar, takpernah walau sekali 🤭

3y ago

yeah I feel you.. sama la kita.. tak pelik pun tapi misteri, in a good way.. kdg2 rasa mcm Allah jaga kita dgn cara tu

saya tak pernah keluar lagi selepas selesai dos ke 2 vaksin sebab saya jenis tak suka dengan keadaan sekarang ini

3y ago

au

VIP Member

saya tak pernah keluar lagi selepas selesai 2 dos vaksin sebab saya jenis paranoid dengan keadaan sekeliling

saya tak pernah memandu kereta atau menunggang motorsikal sejak 14 tahun yang lalu walaupun lesen ada 🥺

saya tak pernah mandi sejak pregnant. sekarang dah 5 bulan. maksud saya, mandi sungai.. hehe

umur da masuk 37 tapi sampai ke hari ini sya masi tak pernah pandai mengayuh basikal😂😂😂