139 Balas

Jawapan : Bayangan nombor 6 Semoga ada rezeki baby menang set berpantang sebab ni kali pertama mengandung dan berpantang sendiri 🥺🥺 amin amin ya rabbbb 🤲🏻🤲🏻 instagram : syarizatulazlin

Jawapan: Banyangan No 6 I have followed @theasianparent & @tungbayee on Instagram! Hoping that I am lucky enough to win tungbayee product which I can use during my confinement soon! 😍

Jawapan: Bayangan Nombor 6 Semoga rezeki baby menang set berpantang dari Tungbayee. Aamiin. My first born tak lama lagi nak keluar. Nervous tunggu hari 🥰 Instagram : nuraqilahhamdan_

Jawapan : Bayangan tepat adalah no 6 !🤩 Semoga Fatin Najwa dikurniakan rezeki untuk memiliki set berpantang dari Tungbayee Aamiin🤲🏻 #firsttimemom Instagram : fatnnjwaa

Assalamualaikum dan Salam Sejahtera. Moga ada rezeki untuk baby 1st saya menang set berpantang ✨done follow dua page ikuti syarat2 tu. Tq🫶 jawapan: No 6 ig: syeraaaahhhh

Bayangan No 6 🥰 Semoga ada rezeki sy untuk berpantang guna tungbayee bulan 10 nanti sebab sy tengok semua barang berpantang tungbayee sgt terbaik & menarik ❤️

Done follow theasianparent

VIP Member

Pilihan jawapan saya NO 6 Semoga saya terpilih sebagai pemenang Amiin, kalau terpilih alhamdulillah boleh lah saya berpantang dengan produk tungbayee.

Jawapan : Bayangan nombor 6 Semoga ada rezeki utk anak kedua saya. Masalah ekonomi yg teruk ni memang kita susah nak beli set pantang yg lengkap 🥲

Jawapan saya adalah bayangan nombor 6. Terima kasih theAsianparent & Tungbayee kerana menganjurkan contest ni. Semoga ada rezeki saya untuk menang ♡

Theasianparent -

Bismillah. saya nak menang set berpantang Tungbayee. ini bayi first saya. Semoga ada rezeki amin 🥰 Jawapan : bayangan no 6 ig : fthahidrus

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan