perut

Perut 2 bulan lbh mmg nmpk kecik ya??

32 Balas
Tulis jawapan

sedangkan saya yang dah 7 bulan lebih ni pun org still cakap perut saya kecil mom.. sedangkan saya berbadan chubby.. sabar ya mom 😊😊

Perut sy buncit. Tapi rasanya sebab memang dah buncit sebelum ni. Bezanya keras dan lembut je.. buncit sblm peknen lembut..

2months bru lg tu dear..sy ank nk msuk 4, preggy 2mnths pn x nmpk perot lg..just bile baring menelentang rse ketulan je kt prot..

Ikot ketebalan rahim. Kalau rahim tebal memang perut nampak kecit. Tapi kalau rahim nipis akan nampak perut walaupun baru 2 3 bulan

tgk la ruang perkembangan baby baby besar mana klu dua bulan tiga bulan nanti boleh la agak agak haa

5y ago

A ah.. Sy pon selalu gak search besar mane baby.. So boleh agak kot perut besar mane kan dgn size yg dh ditunjuk..

Mcm kumpul lemak je. Saya 19w masi selim melim. Pregnant pun masa tu tak tau. Syukur harini genap 26e

sy 6 bulan baru perut nampak pregnant... nnti dah nak 5/6 bulan msti nampak dah perutnya

Sy 2 bulan tp prrot dh nmpk dh. Tp sblom ni mmg perot jnis buncit skit. Sbb tu kot nampak.

Sy 17weeks bru perut start membuncit. Tp klu org tgk msti ingat buncit biasaπŸ˜‚.

2 bulan nk besor mne...sabar mommy..Tau awak.excited..tggu 4 atau 5 bulan okey..