3 Balas

Hi sis, Boleh saya tahu macam mana keadaan baby sis sekarang? Anak saya masuk 5 bulan baru hantar pengasuh. Jadi mcm ni jugak. Tak mau minum susu sangat. Lepas pengasuh ajar, mau jugak laa minum botol. Tapi lepas seminggu balik kampung, datang balik dah tak mau minum susu botol langsung. Sampai pengasuh terpaksa bagi melalui syringe. Saya dah laa susu badan tak banyak. Mintak pengasuh top up dengan susu formula yg dah biasa bagi waktu dlm pantang, tapi dia tak mau minum langsung. Risau saya. Sampai dah susut badannya

VIP Member

boleh sy tau bby sis boy atau girl

2bln paling bnyk 2 atau 3oz je bby girl atau boy skli pn . klau lebih tu xmuat dh kt perot bby sis . trlmpau kenyg . lg 1 bby girl dy mmg xbbyk menyusu mcm bby boy . boy ni kdg ad yg gayut bby girl sesetgh je . biase girl jrg gayut . 2bln tu dy dh pndai dh . mse bwh 2bln tu yg kita kne aja dia tiap 1 2jam kne bg susu . tpi 2bln ni da xpyh ikot time . tpi ikot pd mod dy bila dy nk susu bru bg . kdg nangis bkn tnde nk susu . kdg nk d angkt brmain . ank girl sy dua2 mlm tido bgun susu skli atau 2kali je biase 1kali je . tpi siang ikot bila dy nk . klau dy xnk susu sy xbg . dy akn lapa dn mtk juga susu nt . 1lg tido . klau bby jenis tido kne susu dlu bru bg . klau x . xperlu bg tpi kne dodoi kn la . mcm ank ke 2 sy girl dy tido pkai buai swing je . xperlu susu sbb da susu da sblm tu . trus tido . ank ke 3 sy girl lain sikit . dy xnk susu mse tido tu tpi dy nk isap sesuatu jdi sy bg puting bru dy tido . klau dy haus bru dy menetek smpai lelap . lain bby mmg lain cara jagaan dy sis . kita yg

Nursing strike kot

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan