βœ•

22 Balas

sy pun due 18/9.. hari ni dah 40w 2 hari masih xde tanda2 nk keluar... bukaan baru 1cm je...huhuhuhu mcm2 excise dh buat smpai kejang2 lah... bukaan tetap 1cm...25/9 kena serah diri utk induce klau xbersalin gak.. mohon doakn sy.. πŸ₯Ή

Sama lah due date bulan 9 ni, 15/9 dah 39w1d. Mungkin nak ikut abg2 nya nak keluar tarikh ikut due date nurse bagi 🀣, semoga mommy2 dipermudahkan segala urusan dan baby keluar sihat semuanya..

due 23/9 tapi baby dah keluar 29/8 haritu.. 36weeks 4 day.. alhamdulillah semua normal n tak kena induce..baby x sabar nk kluar awal jumpa mama papaπŸ˜†

TapFluencer

Due date kita sama 🌝 Samalah baby selesa lagi dalam perut, tak nak keluar lagi ni. Semoga urusan kita dipermudahkan untuk bersalin

sama laa.. sy due 17/9 baby masih berjoget kt dlm.. dia x nak lepaskan mama agaknya🀣🀣 takde tanda² lagi.. cuma kerap mengeras biasa je..

samela sis

Saya 24/9 ni. Harini dah 37w 6d. Berdebar rasa sebab anak first. Sampai termimpi mimpi bersalin tu. Tak tahu entah bila dia nak keluar. πŸ˜†

hahahha sama sis...smpai mimpi sy due 20/9

Sy due 10/9 esok. Harini masih tak ada tanda apa2 lagi πŸ˜„ Seronok lagi duk dlm perut ni. Ank sbelum ni 39w dh kuar. Hehe

saya due 2.9.. alhamdulillah dah selamat bersalin 6.8.23 dan dah habis pantang 🀭🀭baby keluar 36w czer

Saya harini 39 minggu 2 hari. Due date 25/9, baby terlampau selesa tak ada tanda2 nak bersalin. Huhuhu

Betul... Sy pun due 13 sept ni.. Masih belum ada tanda2... Anak2 sebelum ni 38minggu dh kuar dah...

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan