Due 26/9/23 -tiada tanda2 lagi

Lagi 6 hari oi 😬😬 tapi baby seronok duduk dalam perut jenuh exercise jalan n segalanya tapi dia masih sronok nih duduk ayoyo,, Ibu kamu taknak overdue nanti kena induce tolong cepat keluar sblm due date ya budak kecik 🤣🤣 doakan saya ya semua n to mommy yg lain juga semoga dipermudahkan urusan kalian jugak🤲🏻🤲🏻

10 Balas
Tulis jawapan

saya 27/9 ni lagi 7 hari je lagi , memang takde tanda tanda . baby masih seronok ye dalam perut mama dia 😂. cepat cepat la kluarrr taknk over due 😭

12mo ago

Sama larh kita ...

due sy 25/9 same la bby sronok dlm perut xde tnda pape lg...kalu x bsalin 23/9 admit...moga dipermudahkan urusan kite semua aamiin³x

Saya due 24.9 ni. Esok last checkup. Kalau tak bersalin juga kena serah diri. Takut, tapi demi anak semua boleh. 💪🏻😂

12mo ago

*update. Doktor extend lagi seminggu, tak bersalin juga baru serah diri. Sbb sy takda apa masalah. Air ketuban masih cukup. Semoga baby September lahir sebelum ibu ibu nya kena serah diri. 😝🤲🏻

Due kita sama la, tapi baby seronok duduk dalam perut lagi penat dah berjalan, jalan itik semua dia tak mau keluar jugak😮‍💨😭

12mo ago

betul dh mcm2 cara buat haha tapi baby still santai lagi 😆

sy 29.9 ..huhu hrp² kluar sblum due date.. 28.9 kena msuk wad dah..😭😭

12mo ago

betul dia kerap mengeras je.. tnda lain belum ada..

Esok due saya tapi sudah bersalin 11/9 . semoga dipermudahkan urusan kalian 🤞

12mo ago

wahh tahniah2 🫶🏻

Sama due juga ...tanda² tkde lg ..Selalu doa mtk² kuar sebelum serah diri

12mo ago

aminn2 betul xnk induce huhu

sye pon due 26/9. Tp da start keluar lendir

12mo ago

sama tarikh due......perut pn kerap mengeras juga tp kejap2 ja sakit pinggang tu kalau duduk lama.....

TapFluencer

Mudahan semua baik tanpa mudarat

Smaa doakn syaa yerr