71 Balas

VIP Member

Fikir yg baik2 sahaja. Baguslah rezeki takde morning sickness. Macam sy morning sickness teruk, masuk 2nd trimester bertambah teruk. Dah pertengahan 2nd trimester baru okay.

Syukur la sis if xde alahan..sy ni pye la doa stiap hari moge alahan cpt2 abis..huu alahan atau x, bkn pnentu bby sihat..janji xde bleeding sume,insyaAllah bby baik2 je😊

Sy tge2 mngdung xde alami mse awal kndngn... Da tge bln keats br sskli je mnth. N xde alahan ape. Alhmdllah bby ok je.. Dua lelaki skrng mngdng 3 xtau llaki pmpuan lg

Hehehe saya pon bru 6w 4d . Memang tkde morning sickness langsung ☺️ alhamdullilah .. untung tau org yg takde morning sickness ni . Tapi jangan buat kerja berat ☺️

sy dari awl smpai 32 weeks ni takda morning sickness sis segar alhamdulillah takda alahan apa2.biasa je bg sy kalau sis takde alami ape2 yg mcm bleeding or apa2 sis.

X de la sis.. merepek je org kata mcm tu. Depent pada org jugak... ada lambat ada cepat... mcm sy nak masuk termester 2 baru ada morning sickness tu pun kdg2 saja..

VIP Member

takdelah sis. saya skarang pregnant 23weeks dah, lansung takde morning sickness. tau pregnant pun time perut dah masok 3month. mmg takde mual or pening2 ke apa hihi

VIP Member

Baru lagi tu.. Mgkin 7w ke atas.. Sbb saya 7w smpai 11w morning sickness... Kalau takda alhamdulillah.. Ada yang msuk trimester kedua baru kena sampaii bersalin

Sis, bersyukurlah takde morning sickness, yang ada morning sickness ni berharap sngat cpt2 hilang segala alahan, berat turub smpai 2.5 kg sbb morning sickness.

VIP Member

Xbtol tu. Morning sickness bukan semua org kena. Ikot badan masing2. Saya dulu preggy langsung xde morning sickness. Baby pun ok je, dah nak masuk 6bulan pun.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan