1605 Balas

InshaAllah umur 25, tahun depan ☺️ sekarang pregnant 10w4d mohon doakan saya dan baby ye mommy2 semua 🥰

sy dpat ank sulung umur 18 tahun...now umur 31 pregnant ank no 5 tggu hari je tuk labour...semoga dpermudahkan

sye pun umur 22 thun da dpt ank pertama 😍 nie skrg sye umur 24 thun tgh pregnant bru 9 weeks ank kedua 😊

VIP Member

masa umur 25 😆😆😆 masa bujangan agak unur 25 dah kawin 😆😆😆😆 #TAPactiveusers #TAPSupermoms

umur 18tahun..anak pertama.. umur 20tahun..anak kedua umur 23 tahun ..anak ketiga umur 24 tahun..anak keempat

20 tahun, first pregnancy due date 11/10/2020 InshaAllah doakan saya. Takut nya bersalin anak pertama ni 😭

37 tahun.. alhamdulillah allah masih beri kesempatan utk sy merasai menjadi ibu... Sy kini baru sahaja 5w...

Hamil Anak pertama umur saya 22 thn Hamil anak ke 2 umur 25 Sekarang tengah hamil anak ke 3 umur 31 tahun

20 tahun dpat anak tiri ,22 dapat anak sendiri.. 🤭apa2 pun alhamdullilah..Allah beri nikmat mengandung..

anak pertama umur 21.. habis je practical ckup2 dia bgi momy dia abis kn stdy trus bersalin.. 🤭🤭

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan