βœ•

222 Balas

VIP Member

Hari 3, 25 December 2021 🌟 πŸŽ„ πŸŽ„πŸŽ„ πŸŽ„πŸŽ…πŸ»πŸŽ„ πŸŽ„πŸŽπŸŽπŸŽ„ πŸŽ„πŸŽ„πŸŽ…πŸ»πŸŽ„πŸŽ„ πŸŽ„πŸŽπŸŽ„πŸŽ„πŸŽπŸŽ„ #MerryChristmas πŸŽ„πŸŽ„πŸŽβ˜ƒοΈπŸŽπŸŽ„πŸŽ„ β„β˜ƒοΈβ„ β„β˜ƒοΈβ„ β„β˜ƒοΈβ„ ❄Semoga ada rezeki❄ ❄saya menang Vacum❄ ❄Dyson Omni Glide ini❄ #TAPMalaysia β„β˜ƒοΈβ„

VIP Member

Hari 2, 24 December 2021 🌟 πŸŽ„ πŸŽ„πŸŽ„ πŸŽ„πŸŽ…πŸ»πŸŽ„ πŸŽ„πŸŽπŸŽπŸŽ„ πŸŽ„πŸŽ„πŸŽ…πŸ»πŸŽ„πŸŽ„ πŸŽ„πŸŽπŸŽ„πŸŽ„πŸŽπŸŽ„ #MerryChristmas πŸŽ„πŸŽ„πŸŽβ˜ƒοΈπŸŽπŸŽ„πŸŽ„ β„β˜ƒοΈβ„ β„β˜ƒοΈβ„ β„β˜ƒοΈβ„ ❄Semoga ada rezeki❄ ❄saya menang Vacum❄ ❄Dyson Omni Glide ini❄ #TAPMalaysia β„β˜ƒοΈβ„

VIP Member

πŸ’ž Hari 5, 27 December 2021πŸ’ž β„πŸŽ„β„πŸŽ„β„πŸŽ„β„πŸŽ„β„πŸŽ„β„ Vacum Dyson Omni Glide idaman hati, Mengemas, memvacum dan membersih kini menjadi mudah, TAP Parenting di hatiku sudah sebati, Seronoknya sebab info keibubapaan kini tidak putus sudah. 😍🌷😍🌷😍🌷😍🌷😍🌷😍🌷 Terima kasih TAP kerana beri peluang pada ibu dan ayah untuk menang hadiah idaman ini. Semoga ada rezeki saya sekeluarga untuk menang bulan ini. #TAPMalaysia memang terbaik. 🀩❀

hari pertama 26/12/2021 semoga ada rezeki saya dan keluarga memenangi vacuum Dyson Omni Glide ini.saya memang mengidamkan vacuum dyson INI.tapi atas faktor kewangan saya tidal dapat memenuhi impian saya..saya hanya suri rumah sepenuh masa Dan hanya suami sahaja yang bekerja.jika saya bernasib baik memenangi vacuum dyson INI,saya akan memanfaatkannya sebaik2nya.dyson akan memudahkan kerja2 saya di rumah dengan pantas Dan bersih serta selamat.selamat hari Natal.Merry Krismas

HARI 5 (31/12/2021) Vacuum Dyson Omni Glide adalah idaman peralatan gadget rumah bagi kami sekeluarga. Ia dapat memudahkan untuk melakukan kerja rumah, mengemas, vacuum rumah. Ia juga dapat menjimatkan masa dan tenaga kami sekeluarga. Semoga ada terselit rezeki keluarga kami untuk memenangi vacuum ini. Hari ini merupakan hari last penyertaan. This is the last day for the year 2021. Hopefully next year will be wonderful year for 2022. #dyson #theasianparent

Hari 2, 25/12/2021 Semoga ada rezeki saya dan keluarga memenangi vacuum Dyson Omni Glide . Ini memudahkan saya membuat kerja2 rumah seperti saya suri rumah. Selain itu vacuum ni sangat laa membantu untuk ibu2 yg ada anak kecil dapat menyelesaikan masalah utk memastikan rumah keadaan bersih dan selamat. Dyson Omni Glide ini dapat membantu saya membuat kerja dengan cepat..Marry christmas πŸŽ„πŸŽ„

Hari Pertama 24/12/2021 Semoga terselit rezeki saya untuk memenangi Vacuum Dyson Idaman hari..,Sejujurnya saya memerlukan maid untuk bantu saya bersihkan rumah,,saya suri rumah semestinya selalu sibuk dengan masak,kemas rumah,anak2 lagi,,jika ada rezeki saya,,ia amat membantu saya memudahkn kerja saya dan saya sangat2 gembira jika memiliki vacuum Dyson idaman setiap wanita❀❀❀

'Hari 5, 27 December 2021' Selesai log in 5 hari😊, semoga ada rezeki untuk menang Dyson Omni-Glide ini. Aamiin 🀲🀲. Sekiranya dapat memenangi Dyson Omni-Glide boleh IA memudahkan saya membersihkan rumah saya serta dapat mengurangkan sedikit pergerakan saya yang baru sebulan bersalin ceaser ini, tidak perlu la saya terbongkok2 membersihkan sudut2 yang tidak dapat dijangkaui.

Hari Pertama 25/12/21 I can feel my baby’s kicking for the first time! Just sharing this great news as it excites mommy. My first born, I hope you grow well inside me and be healthy and strong. Mommy daddy tried our best to provide a clean, safe and convenient space for you πŸ‘ΆπŸ». Hope we can win Dyson Omni Glide vacuum together! For an undeniably clean home for us three ❀️

Hari 1 ,24/12/2021 Semoga ada rezeki saya dan keluarga memenangi vacuum Dyson Omni Glide . Ini memudahkan saya membuat kerja2 rumah seperti saya suri rumah. Selain itu vacuum ni sangat laa membantu untuk ibu2 yg ada anak kecil dapat menyelesaikan masalah utk memastikan rumah keadaan bersih dan selamat. Dyson Omni Glide ini dapat membantu saya membuat kerja dengan cepat..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan