Boleh tak trimester 1 mkn asam sbb pahit mulut rasa nak mkan asam jer

Makan asam

8 Balas
Tulis jawapan

π’Œπ’‚π’π’‚π’– 𝒏𝒖𝒓𝒔𝒆 𝒅𝒂𝒏 π’…π’π’Œπ’•π’π’“ π’•π’Žπ’‘π’‚π’• π’”π’‚π’šπ’‚..π’‚π’˜π’‚π’-π’‚π’˜π’‚π’ π’…π’Šπ’‚ 𝒅𝒉 π’π’‚π’“π’‚π’π’ˆ π’Žπ’‚π’Œπ’‚π’..π’π’ˆ 𝒑𝒖𝒏 π’Žπ’‚π’”π’‚ π’”π’šπ’‚ π’‘π’“π’†π’ˆπ’π’‚π’π’• π’•π’“π’Šπ’”π’Žπ’†π’•π’†π’“ 1 π’”π’‚π’šπ’‚ π’™π’ˆπ’†π’Žπ’‚π’“ 𝒃𝒏𝒅𝒂 π’šπ’ˆ π’ƒπ’†π’“π’Žπ’‚π’”π’‚π’Ž 𝒕𝒑 π’π’†π’ƒπ’Šπ’‰ 𝒃𝒏𝒅𝒂 π’š π’π’‚π’Œ π’ƒπ’†π’“π’Žπ’‚π’π’Šπ’” π’”π’Šπ’Œπ’Šπ’•. π‘¨π’π’‰π’‚π’Žπ’…π’–π’π’Šπ’π’π’‚π’‰ , 𝑨𝒍𝒂𝒉𝒂𝒏 π’•π’“π’Šπ’”π’Žπ’†π’•π’†π’“ 1π’”π’‚π’šπ’‚ π’Œπ’π’‚ π’™π’π’‚π’Žπ’‚..π’…π’‚π’π’‚π’Ž 21π’‰π’‚π’“π’Š π’ˆπ’Šπ’•π’– 𝒋𝒆

Baca lagi

Boleh mkn tp jngn berlebihan .. kalau saya dulu time saya keguguran mmg kuat mkn asam tp saya silap lagi bgus saya mkn buah untuk hilang kn pahit mulut .. time saya preg kali 3 setelah gugur 2 kli saya amal tu jee buah jee .. oren kee cuba laa mkn oren jngn bnyak laa ..

boleh je. saya first pregnancy dulu pun 1st trimester mengadap asam/jeruk mangga je haha

6mo ago

saya makan lagipun setiap bulan long travel, dh la memang ada motion sicknesses. anak prolonged jaundice. btw kak ipar saya tak makann benda2 macam tu tp anak pun prolonged jaundice jgk... so tak kait kot..

boleh je tp jgn berlebihan. sye smpai 4bulan asyik makan asam je sebab loya πŸ˜‚.

Boleh makan. Tapi masa mengandung ni, apa2 mknan/minuman kena berpada pada

boleh makan. cuma jangan la ambik secara berlebihan😊

Bolehhh. Itu je sy telan masa first trimester πŸ˜†

boleh jer