??

Kuatnya sis alah dgn bau. Bau suami pun kkdg xboleh.. ??? Mommy mcm ni jgk k?

26 Balas
Tulis jawapan

lain org lain alah.. bertabah je la.. πŸ˜…sy alah dgn katil.. since bulan prtama pregnant tidor atas toto.. suami sosorang atas ktil.. tapi dkt la x jauh.. cuma lepas suami mndi, kne jauh2.. alah dgn bau sbun sndiri.. 🀣

Samalah sis oiii... Saya sampai nak bungkus baju balik duk rumah mak saya...tapi sbb suami kan gagah jugak la... Tapi 5 meter dari saya... Tak boleh dekat... 🀣🀣🀣

Sy plak alah bau suami lepas mandi sekali dengan bau sabun xleh bau siap tukar yang lain, alah bau deodorant suami, padahal sebelum pregnant itu lerr bau kegemaran πŸ˜‚..

Betul.. smpai skrg 4bulan masih lagi alahan dgn bau.. bau yg menusuk hidung je loya.. pstu xtahan sgt muntah jugak.. sabar jela mampu.. mkn ubat muntah pun muntah jgk πŸ˜‚

4y ago

Bau masakan, bau wangi, bau busuk, bau suami, semua xboleh bau wak.. bau je muntah.. hahahaha

Sy pn xsuke bau suami mse alahan hri tu..ade satu bau dr suami yg buat sy xselesa..smpai suami merajuk juga la sbb sy lgsg xnk die dekat dgn sy..

VIP Member

Sy kalau bau busuk sy suka. Bau wangi paling sy suka. Bau yg sy tak suka bau busuk 1 je. Kentut. Sekalioun kentut sendiri. Tak suka. Hehehe

Sya lain sikit.. Sya suka bau suami apa lgi ketiak suami πŸ˜‚, sya x suka klau suami pakai minyak wangi... Pelik sungguh πŸ˜…πŸ˜…πŸ˜…

VIP Member

Sy since prgnant mmg sensitif dgn bau... Klu dlu husband blik keje boleh relax2 lg... Skrg mmg xtahan bau dia... 🀣🀣

VIP Member

Sy hritu tk boleh kalu suami pakai perfume,klau tk pakai suka sngt bau bdn dia πŸ˜‚πŸ˜‚kalau boleh duduk melekat jee

Sabar ye sis..sy alah dgn bau smpai 5bln..lbh2g bau suami dgn bau masakan..5bln jgk la x ke dapur