Anak kita mesti paling comel kan?

Kita sebagai ibu bapa mesti rasa anak kita paling comel, pandai, bagus kan? Siapa yang "obses" dengan anak sendiri?

Anak kita mesti paling comel kan?
8 Balas
Tulis jawapan

Saya tak obses tapi lebih pada bersyukur, Allah bagi rezeki yang tak terhingga utk saya. Masa baru lepas kahwin rasa belom layak jadi mummy.. Bila dah bagi jadi tak yakin boleh bela dan besarkan anak sendiri.. Bila dah bersalin pulak, baru sy sedar semua Allah dah aturkan cantik sgt perjalanan nya.. Skrg Alhamdulillah, lepas raya sy bersalin anak no 2 pulak.. Huhuhu... Bersyukur sgt!

Baca lagi

obses dgn bau masham die bile tgh tdo pg rse nk cium2..gigit2 bau tu..smpai bb tgh tdo pn kjut kn..bau plg tenang dlm idup selain bau bb bru lahir

Obses lah sikit kali ni coz after 10 years baru dapat baby girl lagi..πŸ˜πŸ˜πŸ˜„πŸ˜„ Penuh galeri hp,baru 43days hari ni.πŸ˜…

Post reply image

terlalu obses sampai penuh gambar anak kat phone πŸ˜‚ tambahΒ² time umo bawah setahun.. geram nak bergambar sbb tembam sngt

VIP Member

Haha.. Obses tu xla. Tp sgt bsyukur Alhamdulillah dikurniakan anak. Tp betullah, hp penuh dgn gmbr anak. πŸ˜‚

VIP Member

🀣🀣🀣saya dan husband .skrng hp kitaorg penuh gambar anak je..πŸ˜‚πŸ€£

takde la sampai obses.. sayang berpada2

dua2