βœ•

1217 Balas

Kenal 2012_lepas tu terputus hubungan sebab nak fokus belajar. 2019 Dalam x disangka-sangka abang suami merangkap senior semasa zaman belajar kenalkan si suami dengan Saya. Tup2 rupanya yang dijodohkan tu ex 2012. Tak fikir panjang dah contact semula , x sampai sebulan berhubung semula terus rancang tunang Dan kawin Kiranya ni Macam bercinta lepas kahwin .

Taktahu la berapa lama bercinta. Sbb tak pernah pun ada tarikh confess yang betul2 bercinta. Start kenal2 berwhatsapp mac 2018 rasanya, pas tu berkawan sampai dia amek keputusan utk dtg merisik hujung bulan 1 2020, then kahwin oktober 2020. Kitorg mmg taktahu bila tarikh yg betul2 bercinta sampai la da kawin πŸ˜‚ so ingat tarikh nikah jela senang

Bercinta selepas kawen...1 tmpT keje jmp jarang cuma tersermpak 2 3 kali je... X Lama hsbnd merisik.. Sy trus on je.. Hahah... Sbb dapat tahu latar belakng hsbnd org yg x penah tgl smbhyang.. Jd kita nak cri hsbnd yg bleh bimbing kita..tunang 2 bulan trus nikah skrg perkhawinan kmi dah setahun... Allhmdulilah buln dpn lahir la permata hati pertma

😍

First jumpa:June 2004 (28/06/04) First date:July 2004(07/07/04) Tunang: June (06/06/06) Kahwin: April (13/4/2007-cadang nk kahwin 07/07/07 tp tak boleh coz family husband semua dok oversea..xdpt cuti..April cuti Easter so dpt blk Malaysia)😁 Alhamdulillah 13/4/2020 yg lepas da 13 tahun kahwin dikurniakan 4 org putera πŸ’•πŸ’•

Kenal 3 tahun Dari Form 5 , Kawan Putus Tah Berapa Kali πŸ˜… Last2 Terus Ajak G KhusuS Khawin Dye Dha Daftar Katanya , Terkejut Kita πŸ˜‚ Pergi Je Lah Khusus Mcm TaK Ada Pape , Lepas Khusus Siap Semua Bicang Dgn Mak ayah Terus Khawin 😹 Now Dha Tahun Ke 4 Khawin , 3 Tahun Bercinta Tu Macam2 Hal Kelakar Ada Sedih Ada 😊

Bercinta selepas 6bulan bertunang ,d jodoh oleh kedua bapa kami🀭🀭 & genap 6bulan bercinta sampailah kahwin 15 Jun 2019 ,shingga kiniπŸ€—πŸ€— masih bercintaπŸ₯°πŸ₯° berapa hari lagi kami dah setahun kahwin. .doakan kami bkekalan hingga ke Jannah dan d kurniakan cahaya mata d bulan niπŸ’™πŸ’™ Aminnn ,ya rabbal alaminn

πŸ€—πŸ€—

TapFluencer

Saya bercinta selepas kahwin βœŒπŸ»πŸ™‚ masa tu umur 25 tahun berdoa nak dapat jodoh πŸ˜† sekali suami saya yang masa tu kebetulan balik belajar dari luar negara propose untuk bernikah. Alhamdulillah, sekarang dah 4 tahun kahwin dan bakal menimang cahaya mata ke-2 hujung tahun ni ❀️ Doakan saya semua πŸŒΈπŸ™‚

Kami berkenalan dr laman beetalk, kawan yg accepts friends request dr dye....tp sy x bls... Selepas hampir 2tahun, baru dye muncul blk dngn menyapa sy, dan kami berkenalan dlm hp selama sebulan dan nikah.... Skrg usia perkahwinan dah 4tahun...dikurniakan seorg putera dan skrg lg hamil 9week ank kedua

VIP Member

Knl kt tmpt kje die ngorat curi no phone..igt die bkenan dgn member..sbb member tu lg cntik.. rupanya bknan dgn kite..bkwn konon bcinta stahun pastu btunang..ikat 2 thun sbb fmly kate muda lg.. alhamdulillah dh 10 thun dh.. mcm2 jd dlm rmhtangga kami..tp still rse perlu belajar..lbih2 lg ksbran..

Tarikh couple : 13/12/2014..cehhh..mase tu zaman2 baru start cari duit poket sendiri.. Tarikh tunang : 19/11/2016 Tarikh nikah : 05/05/2017 4 tahun gaklah bercinta baru nikah.. Masa zaman kenal suami.. Saya tukg buli dia kat tempat keje.. Konon2 teamleader lah.. Skrang dia pulak buli saya... Haha..

Hahaha 😍

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan