100 Balas

Sy makan buah tembikai dan buah oren.. Hb naik. 👍 Awk sama mcm sy x tahan dgn ubat zingofer tu. Sy mkn sakit kepala.

VIP Member

nanti mintak tukar ubat la ngan doktor...sy pun xleh telan zincofer,muntah balik, sy bgtau doktor,doktor tukar ubat..

Sye pon x blh mkan zincofer Mkan jer muntah.... Sye bgi thu misi,dia tukar ke Obimin Alhamdulillah skrang okey....

Anggur, saya makan Anggur, seminggu mesti akan ada sehari saya makan Anggur, buat kudap2, cek klinik, cantik Serba serbi

Saya makan Anggur hitam, takde biji tu, ini petua mama saya, Cuba la, alhamdulillah hb saya tak pernah turun setiap kali check klinik

Lps mkn ubt cepat cepat mkn buah yg masam2..utk elak rasa mual..saya buat cam tu..alhamdulillah ok..x muntah pun

VIP Member

Masak kurma merah dengan sup ayam.. In shaa allah naik, makan daging yg berdarah, saya pun pernah kena mcm ni

Sia try telan dgn jus oren.. Sblm tidur.. Sy amalkan Alhamdulillah ok.. Kalau tak sblm ni asik muntah je...

VIP Member

Banyakkan makan jambu batu, sayur bayam, hati ayam, kerang sis. Nurse kk pesan macam ni kat saya

Makan buah delima, jambu batu dan minum jus. Sama. Dulu selalu kena marah sebab hb rendah 😂

Kalau makan zincofer. Asid folic dan vitamin b complex perlu makan juga ke? Atau x perlu makan?

😊😊okay

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan