Due dateπŸ’•

Hi ibuΒ² nak tanya sape yg due tahun 2022 bole kongsi?πŸ€— sy insyaAllah 3/4/2022..doakan moga baby saya sihat dan baikΒ² je sbb sy pernah gugur dua kali sblum ni and sy pon doa moga bby ibuΒ² sihat and mudah urusannya#1stimemom#ingintahu

212 Balas
Tulis jawapan

saya 28feb2022, in shaa Allah Lau xde masalah leh normal, janji kepala baby kt bawah dekat due, air ketuban cukup, bukaan jln cantikkkkkk. minum air kosong byk. bykkan kegel exercise, squatting and urutan perineum. btw saya 1st time pregnant and 1st baby πŸ’• moga semua mommy's dpt bersalin normal Dan SIHAT πŸ’ͺ🏻

Baca lagi
2y ago

sy pun due date 28/2/2022 perut pun dh start mengeras kaki pun dh start rasa kebas celah kenkang pun dh mula rasa sakit

amin amin ya Allah..semoga dipermudahkan wakkk..sama la kita..sy pun first baby..πŸ₯° sy inshaa Allah 25.7.2022. ..doakan sy juga ya..semoga baby sihat walfiat dan sempurna dari segi fizikal. dan doakan sy juga semoga cepat2 sihat .sbb skg sy positif covid ..tggl 4 hari shj lg baru habis self isolation.. setakat nie alhamdulillah gejala ringan sahaja.

Baca lagi
2y ago

moga cepat sembuh and dimudahkan yaπŸ€—

Hai ☺️ sy pula InsyaAllah EDD 06/06/2022 my 1st babyπŸ’•.. Semoga dipermudahkan urusan ibuΒ² semua bersalin & diberikan kesihatan yang baik n sihat sejahtera bagi ibuΒ² n baby.. πŸ₯°Amin ya rabaa Al Amiin..

2y ago

sis sya edd 07/062022 my 1st baby jgkk

Saya in shaa allah 22/8/22. Anak 1st lepas 2 gugur. Tahun ni tahun ke6 kahwin. Moga kalini rezeki zuriat buat saya dan suami . Doakan saya moga dipermudahkan sampai selamat semuanya ye. Saya doakan buat semua bakal ibu dipermudahkan hingga selamat bersalin ❀️❀️❀️❀️

2y ago

insyaAllah moga semua slamat and dimudahkan πŸ₯°

Assalamualaikum hai mommiesπŸ™‹β€β™€ jemput follow telegram group kami😍😍baju baby/kids readystock di πŸ‡²πŸ‡ΎπŸ‡²πŸ‡Ύnew stock hnm, adidas dan byk lg design bakal tiba x lama lg. selfpickup di shah alam. Tqsm momsπŸ’–πŸ’– https://t.me/readystockbabykidsclothing

Hai 😊 saya dah bersalin bulan 1 yang lepas sepatutnya due date 29/1/2022 disebabkan GDM kena bersalin awal , 13/1 induce belon 14/1 saya selamat melahirkan , saya pun firstime juga , semoga dipermudahkan segala urusan mommy2 yg akan bersalin 🀲🏻

16/10/2022 https://chat.whatsapp.com/D2YoMYjnX8e1lC1skBLeaW Group ini ditubuhkan bertujuan untuk memberi semangat dan berkongsi cerita tentang baby & journey kehamilan 2022 πŸ’Ÿ Copy & share bg ramai yg join group 0 sbb baru buat ☺️

Baca lagi

https://chat.whatsapp.com/D2YoMYjnX8e1lC1skBLeaW Group ini ditubuhkan bertujuan untuk memberi semangat dan berkongsi cerita tentang baby & journey kehamilan 2022 Copy & share bg ramai yg join group 0 sbb baru buat ☺️

Baca lagi

hai πŸ₯° saya coming soon, 9/3/2022 .. rasa berdebar pun ada, persiapan pun tak get ready lagi nih 😊 tak kesah bersalin normal atau czer, sy redha asalkan baby selamat dilahirkan dan sihat waafiat 🀲🏻πŸ₯° doakan ya ibuΒ²

2y ago

insyaAllah semua baikΒ²πŸ’•πŸ₯°

Due date kiterπŸ’ž klu ikutkan scan dokter...REDD 04/03/2022 ni...tp bersalin mesti sblum tarikh REDD..skrang ni dh 36 minggu 3 hari..baby pun dh turun bawah dh...hopefully semuanya berjalan dengan lancar dan selamat...

2y ago

insyaAllah moga semua selamat dan baikΒ² jeπŸ₯°