Rambut pendek atau panjang?

Hi ibu-ibu. Anda suka rambut panjang atau pendek lepas ada anak?

39 Balas
Tulis jawapan

saya sejak mengandung lagi lebih suka rambut pendek sebab rimas rambut panjang tapi suami lebih suka saya berambut panjang. akhirnya suami relakan saya berambut pendek demi keselesaan isterinya. dua minggu sebelum beranak potong pendek siap dah hahahaha sekarang dah ada anak selesa dah

VIP Member

hmmm Saya mmg dari dulu berambut panjang ..now Lepas Ada baby pun still rambut panjang ..but always ikat ponytail or style up kan hair bagi kemas hehe..baby kadang Tu suke main... alhamdullilah takde rambut gugur...๐Ÿ’œ๐Ÿ’š pakai la shampoo set Mama's Choice heheheheh๐Ÿคฃ๐Ÿ˜†๐Ÿซถ๐Ÿคค

sbelum ni rambut pendek , asal panjang lebih bahu potong sbb rimas . tp since preg kalini rambut mcm cantik tebal elok pula so biar panjang dlu ๐Ÿคฃ . lepas beranak potong balik kot sbb biasa dtg balik mood rimas ๐Ÿคฃ . ikut selasa gitu , kalau agak selesa pendek potong je lah ๐Ÿคญ

saya lagi suka rambut panjang...sebab dari zaman sekolah lagi rambut saya memang panjang....lagi pun muka saya bulat MCM tak sesuai rambut pendek .... Alhamdulillah suami pun suka saya rambut panjang.... insaallah saya akan kekal kan rambut panjang sampai saya tua

sebelum atau selepas ada baby tetap kekalkan rambut pixie like misha omar. ๐Ÿ˜† Selesa, pantas, senang nak bergerak. Maklum lah, ai pun jenis tak suka nak ambik masa dandan rambut. Pilihan masing-masing kan. โœŒ๏ธ

Baca lagi

selesa rambut pendek dari x kawen smpai dah kawen..lagipon x reti ikat rambut..n x boleh rmbut cecah tengkuk naik ruam..tapi husb suka rmbut panjang korban la jugak..ada jugak mengadu tapi x didengar haha

saya suka rambut panjang. tapi bila ada bby ni rasa mcm nak potong je rambut bagi pendek. senang nak urus..dgn gugurnya lagi ๐Ÿ˜‚. bila rambut pendek,terasa mcm tak banyak plak rambut gugur..

kalau baby pompuan..saya suka rambut panjang nampak comel dan cantik ja ...kalau baby lelaki saya suka rambut pendek....baru nampak kemas dan hansem

Sebelum ni sy kalau blh nak botakkan je kepala asa sbb rimas sgt..haha.. tp sy prefer rambut sedang2 janji blh lps utk ikat sikit ke jadi la

Saya suka rambut panjang, tapi kadang2 rimas jugak dengan yang gugur lagi. Makanya rambut saya tak panjang dan tak pendek. Sedang2 aje๐Ÿ˜‚