53 Balas

Saya scan 7 week pun nmpk kantung juga baru2 ni... Baby kecik lg tu... Insyallah moga baby membesar dgn sihat.. Think positif🌹

in shaa Allah sama2 lah kita doa ye?? aminnn semoga awak pun dpt tgok baby and heartbeat in the next scan! 🥰❤️

Normal . Kalau buat tsv baru nmpak baby n heartbeat . Saye dulu scan biasa nmpak kntung jee . Buat tsv baru nmpak .

Yeke alhamdulillah..semoga dipermudahkn utk kita😍

Normal kot... Sbb sy sblm ni pun mcm tu.. 9 weeks br nmpk janin.. Skrg Alhamdulillah dh 24 weeks

Normal sis.. Saya scan 6week lgi x nmpk ppe.. Risau gk.. Alhamdulillah masuk 12 week scan bru nmpk baby..

takde plak

awl lg tooo...6w mmg nmpk kntung jeee ...8-10w bru nmpk heartbeat ..pape pom..positif..jgn fkir kn gugur y lepas...

Hi sis.. sya pn sama MCM sis, 6w just nampak kantung je.. insyaAllah next appointment hrp DPT tgok heartbeat baby🌹

oh kita geng! hehe in shaa Allah harapnya baby dah munculkan diri la ye next scan 😍❤️

normal sis. saya pun sama 6w nmpak kntung je, scan 8w dah ada heartbeat, doc siap bgi kita dgr lagi.

Normal sis, sy dlu pun mcm tu, scan blik smula 8 week alhamdulillah dah nmpk baby bean kt dlm ☺️

VIP Member

sy scan 4w nak masuk 5w xnampak apa2 😅 kena repeat balik 8w nnt.. semoga dipermudahkan!

xpasti sbb ikutkan last period dgn hari smlm xsama sbb sy dh 2 bulan lebih xperiod , period plk xtetap 😅, in shaa Allah mudahan baik² semuanya aamiin aamiin 🤲🏻❤

Hi sis..sy 10 weeks bru nmpk baby tu..kalau 6weeks mmg nmpk kantung je mcm sy..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan