320 Balas

Wah Bestnye sis. Rezeki. Hehee jaga diri baik2 tau. Baru lagi tu. 😍. Mohon Doakan utk sy juga Dan ttcians yg lain ye utk hamil. Hehee aamiin

VIP Member

Syukur Alhamdulilah.. Bestnya.. Congratulations sis.. Jaga baby, jaga diri baik2.. Doa kan saya juga dapat baby.. Saya baru kawin.. TTC1YEAR2MONTH..

Congratulations 💐 jaga kandungan baik² bykkan rehat. Makan ubat yg doc suruh ye.. happy nyaaaa.. harap sy pun berkesempatan dapat bby twin jugak 😘

sy mase thu twin pun dlm 6week cmtu sb bleeding jatuh tangga.. tp lain2 kntung.. sedih sb satu lg xjdi da.. awak jgelh baik2.. susah nk dpt twin 1 kantung😘

Same ngan sy,kantug lain2 n excident jatuh 1 kantug.. now dh 31 weeks..

Saya pn twins sis 30week..soalan biasa dokt tiap kali checkup de bledding x? Tu emang soalan jwb nurse @ dokt sis.sy doakn sia jga kesihatan jgn stress ya.

Woww best nya..akk kembar..tp lahir 6 org ank semua x kembar hehe..x de rezeki utk dpt kembar

Alhamdulillah tahniah... Jaga la elok3... Pastikan hb jangan low... Kalau tak jadi macam saya gugur 1 janin... Yg tinggal 1 lagi je...

Saya 🥰... Jaga kandungan.. Jaga makan.. Jaga emosi... Tu penting... N sy Dr awal mmg follow up pakar ... Insha'Allah smua Akan okay....

Tahniah sis, klo ada bleding lagi, try sis minta ubat kuat rahim, sbab bleding tu juga tanda rahim lemah, semoga ibu dah twins sehat

alhamdulillah .. perkara normal sis. masih di awal kehamilan jadi kne jaga2.. kesihatan pun sama.. asid folid jgn lupa makan vitamin c ..

Wah , Tahniahh !💐 bestnyee baby twin 😍 rezeki sis ni, jaga diri baik-ii . Semoga saya direzekikan baby twin jugak 💕❣️

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan