Masih belom jumpa waktu subur...

Hari ni dah cd18..tapi belom jumpa waktu subur..

Masih belom jumpa waktu subur...
8 Balas
Tulis jawapan

sy tak pernah check waktu subur. sy cuba bersama pukul 3-6pg. selang shari. kalau suami ngantuk pun kita pujuk. πŸ˜†. sy haritu keguguran. suami suruh rehat dulu. sempat rehat 5bulan slepas kguguran. pastu tgk org lain yg baru kawin ramai yg dh mengandung. kita jd cemburu + sedih. lepastu luah kat suami. sy nk baby.😌 Alhamdulillah. lani bby sy dah 7hari. sihat wal afiat. sy doakan sis pun bjaya😌. boleh cuba tips yg sy bg. sy pun search pengalaman blogger.

Baca lagi

Saya sebelum dpt tahu pregnant saya test opk semua -ve. Tapi saya bd je dgn husband 3 hari sekali. Start bd dari habis period n selang 3 hari bd lagi sampai 2 minggu sebelum due period kami stop. Tak sangka bulan ni lekat. Sis boleh cuba. Kalau boleh jgn hari2 bd ye. Kalau 4 hari sekali pun boleh je sbb sperma boleh bertahan dlm rahim kita selama 5 hari.

Baca lagi
2y ago

insyaallah..Sya cuba

hari ke berapa sis start cek opk? sy dulu start cek opk dari cd14.. sampai la period balik x jumpe waktu subur.. ade skali tu sy nk cek opk pd cd10 tros naik double line.. rupe nye waktu subur sy jenis awal.. x same mcm dlm app.. kebetulan cd9 sy ade bersama dgn suami.. lepas 2 minggu Alhamdulillah sy positive pregnant..

Baca lagi
1y ago

sme la kte sis.. sye slalu test lps hbes period..

sy pkai opk ni pon susah jumpe waktu subur.. last2 sy check melalui vagina discharge je.. sebelum kencing check dlu if ade kuar cecair mcm egg white tu maknanya tgh subur.. then bole bd.. alhamdulillah berjaya pregnant..

2y ago

insyaallah...Sya cuba cara yg awak kongsi .tq

sy ade guna app Meetyou, sy ikut tarikh period & nampak tarikh subur tu, alhamdulillah sekarang tengah pregnant

wktu sbur law sye ikot calender period lah...smngu slpas periods..

Sama pakai yg strip ni tk jumpa, line pun kabur

Pakai apps apa ni? Period teratur tak?