18 Balas

kita sma la sis time prgnant ank ke4..ketagih mkn beras...skli time bersalin nurse ckp bby bnyk sgt lekat puti2 kat badan baby..sy gtau masa hamil ketagih makan beras,siap tapau msuk dlm botol smpan dlm bilik..😂😂😂😂😂

Mak saya ada cerita masa mengandungkan saya. .. Mengidam makan beras. Smpai kluar gi jalan2 pon mak saya stnby beras dalam kocek baju. Tp nenek(mak kpd mak sy) saya xtahu haha.. Comel je.

Saya sis...kalau mula nak masak nasi tu..beras dah cuci tentu tangan ni gatal ambik tu beras automatik masuk kat mulut..hahaha..tme pregnant je mcm tu...sebelum ni tak la pulak...

xde Apa lah yunk... Hehehee... aunty India atas ni bagi Tahu... dia Suka makan Beras time preggy... last2 anak dia keluar Putih je.. kerak2 beras tu... Heheheh.. tu je

Xde apa lah sis.. Sya pun mcm tu juga.. ketagih sangat.. nanti baby lahir.. dia putih je lah.. heheheh.. putih kejap je.. nanti hilang..baby saya dah hilang putih2 beras tu

btll lahhh, tp xblhh nak tinggal tabiat tuuu, xblhh tngkk beras truss menitikk jaaa air liur. ketagihhh sgt2. tp tkt effect babyyy. sbb berass mentah kan kotor.

betul ke xdakk apaa2, fuhh selamat sbb ramaii kataa xdank effecttt. tp akan cubaa slow2 utkk berhntii makan beras sbb rasaa bilaa makan mkin rasaa badann xsihatt.

Pls tinggalkan..kazen sy mcm awak jgk..in the end ada la sisa2 beras tggai dlm uri.. time husband basuh uri nampak la beras2 tu.. hehehe

Saya dlu mcm sis jugak.. bila baca2 mungkin sbb anemia org kurang darah mmg suka kunyah benda pelik2.. tp ok je x ada masalah hihi

Sy pernah, ank 1st n ktiga.. Ktagih yakmat.. Tp sy bsuh dlu sbln. Dpt kunyah tu nikmat rasanya

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan