46 Balas

Syukur sis sb 2 hari lepas sy ada mimpi adik ipar sy sikit lagi keguguran tp tak tau mcm mana hidup balik.. Lepas sy bangun, sy berfikir btl ke boleh slamatkan kandungan balik.. Dan hari ni terbukti adanya cerita ini sy percaya mmg semua ini kuasa Tuhan..😊😊Sy doakan sis Semoga sis dapat melalui semua proses ini sehinggalah dpt melihat ank disamping sis😊

Wahhh tahniah2 happy nya dgr twins

alhamdulillah ,kuasa Allah .. tahniah ye sis .. jaga kandungan baik2 .. saya sekarang dh 11week+ xscan lag .. ujung bulan ni bru ad app scan kat kk .. doakan semoga kandungan saya baik2 je ..

InsyaAllah semoga dipermudahkan urusan..aamiin

alaa...comell..alhamdulillah jika khendak allah izinkn rezeki utk kita..xdk satu pun yg mustahil... jaga diri sis..

Alhamdulillah syukur .. kuasa Allah kita tak jangka.. doakan saya dan suami punya rezeki zuriat ye 😊

VIP Member

Alhamdulillah.. Jg dri sis.. Jgn byk gerak sgt dlu. InshaAllah org sekeliling fhm.. Stay safe n healthy 💕

Tq ye..insyaAllah

alhamdulillah.. rezeki dr Allah.. jaga kandungan baik2 sis.. semoga semua d permudahkan allah swt...

alhamdulillahh .. rezeki berpihak pada sis . semoga baby sis membesar dgn sempurna 😊❤️

Alhamdulillah...kehendak DIA tiada sapa tahu..smoga bby kuat dn sihat ye smpai lahir..

tahniah sis.. syukur.. doakan sy scan nmpak baby jg ya.. sbb dh 3 ari spotting 🥺..

InsyaAllah sis..semoga rezeki tuk.sis..ikutkan saya nk cuci hri sama saya jumpa pakar..memandangkan kantung agk tggi xjadi..

alhamdulillah. kuasa Allah sis. semoga semua yg baik2 utk kita semua.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan