Baby 2021

Hai mommies semua, ada yang due 2021? Berapa hb tu? Jom shareπŸ˜„ Saya 8 Feb 2021 insyaallah

568 Balas
Tulis jawapan

11 March 2021...in sya Allah semoga mommy2 semua n sy dipermudahkan segalanya...semoga baby sihat,sempurna susuk tubuhnya,sempurna akhlak nya...amin Btw lps ni boleh sambut birthday besar2 sbb birthday sy,mak sy n baby sama blnπŸ₯°

VIP Member

Wow.. Tahniah mommies semua. Yang dah nak bersalin tu. Ready2 latihan pernafasan dll. Yg otw mgndung 🀭 jaga kesihatan taw. Stay healthy. #TAPSupermoms #TAPxTanamera

Baca lagi

sy 7hb feb 2022..tp mgkin sy akan bersalin dlm hujung januari.sbb sy dh kali ke 2 czer..so ini kali ketiga.rasa czer jgak..apa2 pun tahniah tuk semua mommy to be

Saya 27/07/2021 in sha allah πŸ₯° saya doakan kita semua dipermudahkan segala urusan bersalin & selamat kedua2 nya aaminn aaminn aaminn ya rabbal al aaminn 😊

Due sy 14/03/2021 (ank k'3)..hb msa buka buku hri tu 10.5 😣....hrp² next check up hb naik,sbb ubt tmbh hb pn da kena tukar..skg sy mkn zincofer..

insyallah.. hehe.. sama 8feb 2021πŸ˜ŠπŸ’• hehhee.. mcm keluar ujung2 bln 1 niiπŸ˜‚ semoga dipermudahkan proses bersalin nanti, bby n ibu sihat.. Amin..

hehe 27 mac 2021 , first baby . dekat dengan birthday saya 29 mac 2021 . semoga dipermudahkan segalanya ❀️❀️

rmai bby msim cvid ni..sy pn trbabit jgk tp sy 12/12/20.. pnuh a hosp nnti. huhuhu.. pepe pn smga slamat smue nyaadan thniah

27/5/2021. doakan saya dan baby kuat.. Sebelum ni 2x keguguran. 1st 8w sbb stress, 2nd 11w baby xde cuma ada kantung saja.

4y ago

insyaallah.. amin..

In sya Allah due sy 10 April nanti... Semoga Allah memudahkan segala urusan kita semua nanti...in sya Allah. Aamiin