Due date Mei

Due date 18/5 . Minta jasa semua moms disini doakan urusan bersalin saya dipermudahkan . First mom here . Nervous/takut semua ada. Ada juga ke moms due mei disini. 🫢πŸ₯°

32 Balas
Tulis jawapan

good luck all mom to be 😘 nasihat sy, JANGAN TAKUT! sakit memang sakit! tp jangan sesekali rasa TAKUT! kena set dlm otak, sakit sebab baby dah nak keluar. pesan dgn husband jg utk beri semangat dgn kita. dan jgn sesekali menangis ketika contraction ya moms 😘 mmg rasa nak nangis sakit dia tu, but don’t do that! once kita nangis, kita akan auto jadi lemah nak hadap process bersalin. inshaAllah, worth every pain! my prayers all for you. lots of love! ❀️❀️❀️

Baca lagi

Saya pulak due 21/05.. semoga dipermudahkan urusan seluruh ibu yg bakal melahirkan.. sekoga dipermudah segala urusan ibu dan baby.. semoga lahir semuanya sihat sihat, cukup sifat nya, baik kesihatan dalaman dan luarannya, fizikal dan mental.. aminnn aminnn

InsyaAllah ameen. Moga dipermudahkan segala urusan sis ya. Doakan saya jugak, due 12/5 tapi sampai skrg takda apaΒ² tanda bersalin. False contraction pun takda

12mo ago

Due 13/5 tapi belum ade tanda,dok kat KK cakap tengok sampai 10/5 xbesalin kena serah diri sebab ade GDM,,,takut risau pon ade Semga dipermudah segala urusan kita,xjahit xkoyak lah,anak pertama xade pengalaman lgi

saya due 20 may. dah start rasa sakit bawah perut and ngilu kat bahagian bawah. tp waktu malam je baru rasa sakit perut mcm senggugut rasa nak berak tp tak berak pun. bila siang okay je.

insyaallah aminn.. semoga dipermudahkan urusan sesama kita.. kami pun due hujung bulan 5.. ni start keluar discharge darah tapi tak banyak.. 36week++

12mo ago

tak p lagi..ingat nak p harini.. tapi start smalam dah xdak keluar drh..tunggu next checkup perut lusa.

Semoga dipermudahkan urusan bersalin.. sy pulak due 13/5 .. tapi harini dah kena serah diri untuk ceaser esok.. doakan saya dan baby ya.. takut la terbayang ceaser esok 😣

12mo ago

Semoga dipermudahkan urusan bersalin sis 🫢

Sy pn due 18/5,, tp terpaksa bersalin awal sbb ada darah tinggi. 5/5 ni nak induce. Doakan semoga sy selamat bersalin dan mudah melahirkan baby nnt ya. 😊

12mo ago

Sama due date kita. Semoga dipermudahkan segala urusan sis

Semoga dipermudahkan urusan mommy dan bby.. Sy due 16/5... Stakat nii pun xde tanda2 lagii.. Doakan sy jugak yee moms.. ❀️ Anak first jgkk.. Nervess jgkk nii... πŸ˜„

12mo ago

Aamiin Ya Rabb.... Moga dipermudahkan juga urusan sis😊

sya due date sya 25/5 ..doakan sya jugak ya ..first mom jgk .semoga kita smua di prmudahkan urusan brsalin ,ibu dan baby sihat .aaminnπŸ₯°

12mo ago

due kita sama. moga dipermudahkan urusan bersalin nanti ya. btw dah ada tanda tanda belum?

semoga di permudakan.. sy due 30.5 .doa kan sy jg korang semoga suami sy blh jln tnpa tongkat nt.sbb suami patah kaki exdnt.#ankfirst