38 minggu 5 hari.

Doakan urusan bersalin saya dipermudahkan. Due date 23.12.2022 tpi baby nk keluar awal. 🫠

38 minggu 5 hari.
16 Balas
Tulis jawapan

alaaa Sis sama dengan saya laa due 23/12 .tapi baby tak mau keluar lagi.doa kan saya yea smoga Di permudah kan . dan awk selamat untok berpantang 😊

1y ago

dh selamat bersalin dh saya .patut 23/12 .. tapi die sebb kan kena induce baby kurang gerak terpkse bersalin 18/12 aritu . Alhamdulillah semua selamat First mom

sama sis due date kita...wah best nye dah nak bersalin....sy ni belum ad tanda2 pun...moga urusan ibu and ank dipermudah 😊

1y ago

Kerap kn berjalan sis, mugkin sbb saya bekerja turun naik tangga tu yg baby nak keluar awal. 😁 Allhamduillah dah slmt bersalin pun. πŸ₯° semoga urusan bersalin sis dipermudahkan jgk. Aamiin 🀲

tahniah sis dah bersalin. sy due 26/12 tapi takde tanda lg. doakan sy jgak ya. selamat berpantang πŸ˜˜πŸ€—

sama laa due date kita. Tapi saya takde tanda lagi. 22/12 kena serah diri. Semoga dipermudahkan urusan sis

semoga Allah permudahkan bersalin sis . due date saya 22hb tapi tiada tanda lagi 😌

1y ago

alhamdulillah . syukur tahnia sis . Selamat Bepantang yaπŸ₯° Aamin Ya Allah . nati giliran saya pula hehe

wow sama due date kite tp 14/12 bby da kua. smoga dmudahkn urusan sis.. tenang2 ok.

Semoga dipermudahkan & dilancarkan bersalin ibuβ™₯️ semoga ibu & baby sehat 😘😘

1y ago

Terima kasih, Allhamduillah dah slmt bersalin. πŸ₯°

Semoga dipermudahkan urusan bersalin sis ye....sye doakn sis dan baby selamat ye....

1y ago

Sama2 sis

sis sama mcm saya septtnye baby klua 12.12.22 tp dia keluar 4.12.22

wah..dh ad tanda ye sis ? Sy sama due..tp takda tanda...

1y ago

Semoga urusan bersalin sis dipermudahkan jgk. Insyallah aamiin πŸ₯°πŸ€²