13 Balas

Sama laa. Saya dok pujuk baby minta keluaq minggu dpn 38w. Kalau ikut due 5/9. Tk larat dah nk jalan pun. Sbb kepala baby dah dkt bwh. Pastu sakit kt bwh bila jalan. Harap sngt keluar minggu dpn🤣🤣

Sama jugak sy due 5/9, tap harap next week kluar la die 😅

Aminn semoga dipermudahkan dapat bersalin awal mommy. Due date kite beza sehari je, 2/9 tp i nak serah kena diri dah hari sabtu ni. Doakan i jugak ye. 💞

Oww..semoga urusan sis dipermudahkan ye☺️

Sama dgn sy due 6/9 . Tapi nak bersalin sebelum due . Tak nk smpai serah diri . 38w 23/8 ni moga2 allah dgr doa sy aamiin . Doa kan ye smua

Aamiin..in syaaAllah kita semua dipermudahkan bersalin awal dari due. due sy 8/9 n harap jgk dpt bersalin awal dlm 37 or 38 minggu

Ye saya pun sama kalau boleh keluar la awal sebab tak larat dah sakit2 badan 🥲. Semoga dipermudahkan urusan sis

Tu laa sis , time tidur aduh susah dh nak pusin ,, tq sis semoga urusan sis dipermudahkan jugak ☺️

sy dah 38w 3hari still masi blum ada tnda bersalin.. due 25hb doakn sy ye...semoga kmu smua jg di permudahkan amin

Amiin saya doakan awk dipermudahkan untuk melahirkan si kecil nanti 🤲🏼

saya pon 1/9 harap bby maw keluar awai laa 38 weeks ka.doakan saya jugak hampa 😌

samalh ngn sy.dh xlrt nk bawa perut.due date 1/9.klu bole nk bersalin awl

Saya baru 36w. Nk bersalin awal tak ready lgi tp xlarat dh nk bawak perut.

Samala due kita..tp harap sgt beranak 38week nii🥹

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan