17 Balas

mcm ni sis, mengandung sakit di ari2 tu & kluar cmni segeralah ke hospital...takut nt apa2 masalah plk...semoga dipermudahkn sgala sis 🤗 sbb tahun lps saya pnh alami cmni.. kluar darah, sakit di ari2..lpstu keguguran 😢

Saya tiap kali period dia akan keluar ketulan camni tpi sya xkwin lgi.. dalm tmpoh seminggu saya period sekali je bnda ni akan kluar tpi tiap bulan sya period dia akan ada

Tu laa, bila dah keluar lega 😅

nie lebih kurang mcm saya aritu sis..saya pun kluar camnie..cma lbih banyak la..sis dah pergi hospital ke? semoga urusan sis dipermudahkan..

nk thu pregnant ke x..try cek upt..kena thu jgk tu kguguran or period..kalu kguguran bole pantang elok2..semoga dpermudahkan... #TAPactiveusers

g la jumpa doktor..tanya dalam ni dengan gambar yg menjijikkan hg dapat apa? depa dalam ni boleh buat apa?

pegi hosp untuk chek awak. turun darah ni bahaya

Sy prnh period mcm ni kluar tpi masa tu sy ada rasa lewat dtg period jg, cuma dlm 3 4 hari lewat then period.. Terus sy rasa pelik..

perati lame dah...kenape na busuk ati sangat nie...ade baiknye diam dari becakap...sebab kalau cakap pon bende ta elok...

minum byk air. siapsiap pegi hospital bagi doktor tengok dn dengar apa dia jelaskan dkt puan. kuatkan semangat!!!

mcm sy bru lepas gugur 4week.. mule2 kua lendir n darah skit.. mlm tu trus kua byk.. ketul2 darah tpi kcik2 je

sya tdk pernah kak setahu sya darah mcm ni darah haid.kak p lah jumpa doktor. mcm lain jak tu.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan