Doakan Saya

Bismillahirahmanirrahim Assalamualaikum ibu2 semuaโ€ฆ Harini saya dah 37minggu 3 hari. Due date saya 12/12. Sya GDM on Diet. Dr scan Alhamdulillah kepala baby dh masuk laluan dh๐Ÿค—. Ini anak pertama saya. Mohon doakan saya NURUL SYAFENIE BINTI KAMARUDDIN dipermudahkan segala urusan bersalin dalam masa terdekat dan semoga selamat bersalin normal tanpa koyakkan & jahitan , kurang rasa sakit dan baby pun sihat dan selamat . Aamiin ya Rabbal alaminnn ๐Ÿคฒ๐Ÿป๐Ÿคฒ๐Ÿป Doakan saya. InshaAllah Saya juga doakan semoga ibu2 yang menanti hari bersalin dipermudahkan urusan bersalin , selamat ibu & anak ๐Ÿ˜˜ Yang masih belum diberikan zuriat akan diberikan zuriat kelak InshaaAllah .. Amin ya Mujib . Terima kasih semua moga Allah mudahkan segala urusan kita dan doa doa kalian kembali semula kepada kalian semua .. InshaaAllah .. ๐Ÿคฒ๐Ÿป๐Ÿคฒ๐Ÿป โ€Žู„ูŽุง ุฅูู„ูŽูฐู‡ูŽ ุฅูู„ูŽู‘ุง ุฃูŽู†ู’ุชูŽ ุณูุจู’ุญูŽุงู†ูŽูƒูŽ ุฅูู†ูู‘ูŠ ูƒูู†ู’ุชู ู…ูู†ูŽ ุงู„ุธูŽู‘ุงู„ูู…ููŠู†ูŽ โ€Žุขู…ููŠู’ู† ูŠูŽุง ุฑูŽุจูŽู‘ ุงู„ุนูŽุงู„ูŽู…ููŠู’ู†ูŽ ๐Ÿคฒ๐Ÿผ๐Ÿฅฐ

30 Balas
Tulis jawapan

Aminn insyaallah semoga ibu dan anak sihat sahaja. Dan semoga kelahiran zuriat awak dijadikan kelahiran yg mudah dan selamat utk ibu dan baby ๐Ÿ˜˜

1y ago

Terima kasih sis atas doanyaa. InshaAllah aamiin amaiin ya rabb๐Ÿคฒ๐Ÿปโค๏ธ