Keadaan Perut Sewaktu Hamil

Bila pregnant ni, lain ibu lain betul keadaan perutnya. Ada yang membulat ke depan, ada yang mengembang dan lain-lain lagi. Mummy pula yang mana satu? Haa, cuba share dengan Min dan ibu-ibu lain!

Keadaan Perut Sewaktu Hamil
39 Balas
Tulis jawapan
TapFluencer

Preg anak last ritu perut melebar.. semua pakat kata baby girl, scan swasta pun girl, beli persiapan semua pink, ekhh alih2 keluar boboy la labuuu... ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚ sebab anak breech, dia dari awal memang suka kedudukan melintang macam baby duk menyusu sampai la hari nak czer.. sekian..๐Ÿคญ๐Ÿคญ

5mo ago

Fazira, masa preg anak sulung dlu nampak shape badan langsing, masa preg kdua anak prempuan badan akak jadi melebar.. tu yang tak berapa nak ikut sangat petua ikut saiz bntuk perut..๐Ÿ˜…๐Ÿ˜…

perut besar..baru 5bulan tapi perut da mcm 9bulan mybe sbb badan kecik..anak 1st pon sama perut membesar dgn jayanya keluar 3.89kg..ank 2nd ni mybe ikot jejak ank 1st juga membesar sihat dlm perut๐Ÿซถ๐Ÿป๐Ÿซถ๐Ÿป๐Ÿซถ๐Ÿป

ada melebar..ada besar..ada kecik..ada rendah.. xde perut tinggi..sbb 7 Kali bersalin 9 Kali peknen..2 gugur

E. perut rendah membulat hahahahah. tp sejak dua menjak ni tk tahan baby mengeras je . ke mungkin sebab kita kurus kurang lemak?๐Ÿ˜…

5mo ago

kita memang baby boy. da 33w da hehehe.

Kalau saya pulak A , C dan E sekaligusss untuk anak yg ke 4 ni ๐Ÿ˜… nak masuk 36 minggu ni baby still melintang ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ

saya kcil sgt prut dri khmilan mula2 sampai ank k4.tpi allah sayangkan malaikat kcil saya 3org cuma yg ad kt Dunia ni ank k4 je.

sama sis,sy pun bdn kecik..1st trimester ni..da nmpk btul..hehe

huhuhu perut saya besar and rendah ,mcm mne tu๐Ÿ˜‚

D.sbb bdan mmg kecik.takde org tahu dh 6bln preg

perut besar ๐Ÿ˜… mngkin sbb bdn berisi kot ๐Ÿซข