due date

Bila due date mama ?? ๐Ÿ˜ Cer komen ๐Ÿคฐ๐Ÿป

due date
1359 Balas
Tulis jawapan

20/10/2021 ๐Ÿฅฐ blm ade tanda2๐Ÿ˜‚ baby masih xmau kluarr.. best sngatt agaknyee duk kat dlm nie ๐Ÿคฐ๐Ÿป๐Ÿ˜‚

27/07/2021 in sha allah semoga dipermudahkan segala urusan kita semua aaminn aaminn ya rabbal al aaminn. ๐Ÿฅฐ

17/3/2021..doakan saya dan baby saya..saya doakan supaya semua mommies da babies dipermudahkn urusan nanti..

30.02.21 tp bby boy nk klr awal.selamat bersalin smlm 09.03.21.alhamdulillah.syukur ats rahmat Allah s.w.t

23/12/2020 yaa Allah tak sabar sdh mau jumpa buah hati โค๏ธ semoga d permudahkan segala urusan ku nnti aamin

terbalik ni.. mama yg selalu tanya adik bila nak keluar.. mama tak sabar nk jumpa adik ni..๐Ÿ˜„๐Ÿ˜„

Due 31/10/20... Doakan baby keluar suka rela okay aunty2 semua... Mama dia takut kena induce ๐Ÿคญ

Due 19.. Tp kene 5hb patutnya.. Oh 3.3 jugk dia nak keluar.. Alhamdulillah semua selamat โ™ฅ๏ธ

06.12 semoga dipermudahkan segala urusan buat semua mommy2 yg akan melahirkan xlama lagi โ™ฅ๏ธ

due date dah lmps.. 14hb ni pksa brnk kalau bby mc blm klr .. dahla sakit celah kelengkang๐Ÿ˜ฅ