38 Balas

VIP Member

P ja beli ubat kat farmasi cina mandikan anak dengan herba dpa boleh turun kuning isyaallah anak saudara saya...saya bagi mandi hari kedua dah hilang dalam shoppe pun ada jual

anak saya prolonged jaundice dekat 2 bulan baru nk hilang sepenuhnya. dua kali masuk ward. paling tggi 280. mcm2 petua dh try tp tk menjadi. cuma menyusu kerap jela☺

VIP Member

Baby sy br discharge jaundice selepas 40 hari.. kuning turun sikit² je seblm ni.. lps saya minum air sengkuang cina dan bf anak, terus turun 94..

Bf je sis..Kerap dia bf pastu membuang mst turun..Tapi sis jgn mkn herbal2 smue, kunyit, lada byk2..Baby tdo kejotkan je..In shaa allah nnt cpt baik

Yup..saya pun nak advise benda yg sama....

Anak sy kunng hmpir cch 400 .kurng mnyusu dktr kta bby pramtng krng pndai mnyusu..akhirnye anak sy trpksa tukr darh..bru kunng trun..

Anak sy paling tinggi 310...2x masuk wad...kena kerapkan susu..sy campur susu fm...bila baby kerap membuang lg cepat turun kuning

TapFluencer

Kalau sis Ada modal lebih,sewa lampu biru 3hari 3ratus lebih Saya tgk fb..atau beli kt shopee..harga dia mmg Mahal sikit..

ada tfikir jgk mcm tu .tngh mcari jgk

kerapkn bby menyusu.dlm 1@2jam...klu bby tido...gerakkan..bgi susu...itu sja cara nk turunkn jaundice bby

Cuba amal mandi kn baby dgn air labu putih... insha allah dua tiga hari kuning menurun...☺️☺️☺️

Mcm saya bg menyusu setiap 2jam sekali..n baby akan kerap berak n kencing..4hari je lepas tu doc bg discaj

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan