Alhamdulillah...dh selamat bersalin

baby girl 2.9 kg..5.50 p.m....06.02.2020...Allah permudahkn semuanya...smpai hosp dh 5 cm..xsmpai 10 mnt trus full term...msuk LR 15 mnt...baby trus keluaq...xsbaq nk jmpa mommy dia..sy doakn ibu2 dlm ni jg dipermudahkn proses bersalin...aamiin

Alhamdulillah...dh selamat bersalin
110 Balas
Tulis jawapan

SubahanAllah.. Alhamdulillah tahniah puan 😍😍 Semoga puan and baby Sihat selalu.. Harap sy pon di permudahkan urusan bersalin nanti aminnn

Alhamdulillah, tahniah sis..Allah permudahkan semuanya, sis ada masa share tip urusan mudah bersalin yer..nervous sbb anak pertama..

Alhamdulillah , Allah permudahkan urusan persalinan sis . Semoga saya diberikan rezeki yang sama seperti sis bulan May nanti , aminn

4y ago

aamiin...bykkn berdoa sis

Pergh bestnya rezeki sis skt xlama...baby btul2 xsabar nk jumpa mommy die tu🀭tahniah selamat berpantang..aamiinπŸ’–

Alhamdulilah tahniah. Rezeki mudah bersalin. Tengok orang lain mudah bersalin mcm nk bersalin sekarang je. 🀭

Alhamdulillah tahniah πŸ’•. Sy pun sekarang tengah tunggu nak jumpa si comel ni. Pagi tadi dah turun tanda ☺

VIP Member

Penagalam anak kedua saya.. smp hospital dah 8cm.. dlm 10min tolak ke LR dan bersalin tak sampai 10min...

4y ago

Mmg kena makan.. sbb kita tak th berapa lama dlm tu.. sy pun sempat makan sebiji pisang mak saya suruh.. lgpun pagi2 mmg xlalu nak bfst sgt

Alhamdulillah mudahnya sis bersalin.. amiinn moga2 Allah permudahnya urusan bersalin mommy2 semuaa πŸ₯°

Alhamdulillah.. Mudah sgt sis brsalin.. Moga Allah pun prmudahkan urusan sy utk brsalin.. menghitung ari ni 39w2d

4y ago

smoga Allah permudahkn urusan sis pulak..aamiin

VIP Member

Ya allah, mudahnyaaa. semoga sy dpt merasai bersalin mudah & cepat seperti awak πŸ€—πŸ’–. And tahniahhhh πŸŽ‰

4y ago

aamiin..bykkn berdoa..in shaa Allah mudah