83 Balas

tahniah sis pregnant tu sbb sis sama macam saya ni.. lambat period dalam 4 hari mcm tu cek upt mmg samar2.. lepas tu cek hari2 sbb yelah anak first excited dia lain macam.. terpikir pikir tu ofcoz setiap masa.. huhu.. tapi bila gi klinik nak scan doc kata x nampak sbb kandungan masih baru lagi..tapi doc kata kalau ikut upt samar2 pon dikira positif pregnant.. and skrg saya pregnant 11 week dah..

Wssalam...mcm sy lewat sehari je period check memang double line..sbb sy tk prnh lmbt period...tpi org kata pregnant test tuh kadang2 tak bole percaya ...mereka suruh sy pergi klinik swasta dulu untuk double comfirm...alhmdulillah doctor kata sy dah 5minggu☺️.. btw tahniah yer❤️

Alhamdulillah.. sye bru refer klinik.. doc kata bru 4 weeks.. btw congrats awk🌹

pregnant ni awk hehe , sy hari tu pun try dua kali dua2 samar last2 pergi klinik , sbb dua hari delay period , then pergi clinic doc cakap mmg pregnant , and sekarang dah masuk 8 weeks , doakan sy and baby sihat ye , and semoga awk n baby pun sihat Aminn

Saya pom bru 8 weeks tahniah awak

Ini x consider samar lagi dh. Insyallah tu pregnant. Sye nye test lagi samar dari ni. Excited punye pasal terus g jumpe doctor. Tp masa tu br nmpk kantung je. Kne repeat 3 kli scan baru nmpak baby.

yeke... eyy excited nye kite.. makin xsabar la nk scan nnty🙈

VIP Member

Masih baru tpikot pengalaman saya, sis dah lekat tu. Sis repeat lagi selang 2 hari. Kalau line T makin terang maknanya hormon HCG sis makin pekat. Kemungkinan besar sis memang preggy❤️

hi.. wahh Congratss❣

Tu positif..smalam sye bru lpas pegi check up..doc ckp x kisah lh line tu nmpk samar ke as long as nmpk double line tu up ..kire positif 💞

tula kne paksa.... semoga istikomah

Sye dulu anak pertme,mcm nie lah linenye..tahniah sis,awk preggy😊kalau awak was2,boley je check up kt klinik swasta untk kepastian😊

Alhamdulillah.. bru check.. baby bru 4 weeks.. heheh thank you taw awk🌹

Thniah. Pregnant ni sis.. Sama mcm sy dlu awal2 dpt thu mngandung upt samar mcm tu la. Skrg alhamdulillah bby dh keluar 2 mnggu lepas.

yeke... Alhamdulillah.. congrats jgk sis❤

Ada tuu.. dulu saya pun macam tuu samar sampai 3 kali chek samar juga.. lepas brpa hari terang menerang dia🥰☺️ Alhamdulillah

Alhamdulillah.. da refer dokter.. bru 4 weeks.. thankyou awk🌹

sy dulu mcm tu la line nya.. tau2 dah 4 w.. delay period baru smggu masa tu.. now dah 14w.. tahniah mommy to be jaga diri baik2🌹

yeke.. happy nye sye bace😍 awk pun take care 🌸

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan