43 Balas

InshaAllah ada tu. Doakan yang baik2 saja ya. Upt sy pun terang mcm tu, penantian 3 tahun dgn 1 keguguran. Nasihat sy, jaga diri, jangan lasak2 ya.. Kalau upt hospital yg awak g +ve, ada tu, mcm sy scan bawah masa 4weeks baru nampak kantung. Kalau scan atas memang x jelas.

Saya pon hampir 3 tahun xde rezeki..tahun ketiga tu period lmbt..actually mcm mls nk cek awal2..tp disebabkan sy ade aktiviti lasak sy cek juga utk kepastian..then bila dpt tahu mmg happy xterkata..Saya doakan Semoga dipermudahkan urusan..Aamin

Tahniah..doa kn sy yea sis..sy dh 8tahun khwin belum ad rezeki

Mungkin lain org xsama.saya minum air kelapa dr awal preggy 13week.sampai sekarang dh nk masuk 32 week.alhamdulillah..semua ok.tiap kali checkup pu xder mslh apa2..

VIP Member

Alhamdulillah n tahniah.. Jaga diri.. Jgn renyah sngat ye.. Kandungan Adik masih muda.. Jgn buat keje berat.. Semoga Allah permudahkan segala NYA... Aamiin

Aaaamiinnn3. InshaAllah semoga sis diberikan kelancaran dalam urusan mengandung & bersalin nanti. Dapat baby yg comel & sihat walafiat. Aaamiinnn3.

Tahniah sis🤗Sy pon saje try cek 2 hri sbelum trikh period dh double line.. Tp kabur laa sikit.. Guna upt yg biase je mase tu

Alhamdulillah.. Tahniah.. Jaga diri. Sy pun tunggu 6thn lebih.. Alhamdulillah dah masuk 11w..

Alhamdulillah. Saya pun dua tahun sis. Sekarang 8week1day. Moga Allah lindungi kandungan kita baik2.

Alhamdulillah sy 7 weeks 4 day

Aaminn doakn saya hamil bulan ni juga ya sis.. Bulan dpn saya 1 tahun brkahwin :)

Syukur alhamdulilah ya Allah.. taniah sis.. jaga kandungan sis.. doakan saya juga yaa

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan