58 Balas

VIP Member

Doa banyak2.. n fikir positif jer... Saya usia kandungan 12 weeks.. refer hospital threaten misscarriage jugak.. Alhamdulillah... 30 weeks da sekarang.. Semoga semuanya baik2 yer..

Doa yg baik2 ye.. kalau dh rezki kita, x kemana.. sy pnh mcm ni, threaten misc.. tp masa 8mgu bleeding n terus keluar... bukan rezki sy masa tu sy redha maybe blom masanya..

Awak kuat ye..In shaa Allah urusan awk dipermudahkan..moga Allah lindung baby dan awk..xmaw stress² taw..kita doa byk².. klw Allah nak bg xad apa yg dpt menghalang..

sy pn doc ckp trthn mc..kite doa sm2 ye sis..rmi dlm ni mndoakan kebaikan utk kite...kuasa Allah melebihi dr kuasa sorg doc..pcya ngn rzkinye..doa byk2 ye...

InshaAllah tak ada pape. Moga mommy & baby baik sihat² je. Bykkan rehat, jgn sedih jgn stress ya sis. Moga dlm Lindungan Allah sentiasa. Aamiin 🌹

waalaikumusalam.. in shaa ALLAH, semua akqn dipermudahkan.. kuatkan semangat sis, positif dan doa.. kami pun doakan smua lancar untuk sis dan baby

Tp kalau da nampak heartbeat and reading result naik makin maksudnye ok..apa2 doakan yg terbaik inshaAllah masih ada rezeki..cuma bykkan rehat...

InsyaAllah sis. Sy pun sama threatened miscarriage jgk.. Kita doakan sama² moga kandungan kita selamat. Aminn sy skrg 15 weeks..alhamdulillah

Sis saya pun threaten miscarriage.. Tapi saya ada spotting n tompokan coklat.. Skrg mkn duphaston.. Alhamdullillah dah kurng spotting tpi masih ada tompok coklat.. Harap baby x de ape.. Dah 8 tahun menunggu..

sy pn gini sis,cek upt 2line tp sblh samar2..xlma tu sy bleeding 2ari kuar byk rsau jg la,bfkir cek upt tve tp dtg bln pla😅😅..bingung2

itula kn sis,bingung bha gitu😅😅

masih boleh diselamatkan . positive je .. jangan google benda mengarut ngarut .. doc kasi mc tu rehat all day banyakkan minum air okay

InsyaAllah . Doa yg baik2 . Makan and rest all the day .

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan