Pregnancy 32 weeks

Assalamualaikum mommies, maaf saya just nak bertanya. Semenjak pregnant ni nafsu bersama suami sy berkurang dan apabila bersama suami sy kurang cecair pelincir. So, ketika bersama suami kemaluan sy jd pedih sedikit. Adakah itu normal ketika pregnant ye? Maaf kalau soalan ini kurang menyenangkan. Sy takut sy jd mati pucuk je sbb takde nafsu nk bersama ketika pregnant ni πŸ˜‚

11 Balas
Tulis jawapan

Normal je sis. Saya siap duduk bincang dengan suami saya sebab saya rasa keringgg je. Bila kering rasa la pedih kalau bersama, kang saya pulak yang tak selesa, so untuk elakkan benda ni, kami bincangg macam mana nak selesaikan πŸ˜‚ Suami saya pun faham je sebab hormon pregnant memang bertukat tukar. Bukan sebab mati pucuk, sebab hormon tak betul 😊 cuba bincang dengan husband sis, ada je cara untuk spend intimate time sama sama, cuma kena effort lebih sikit dari both pihak πŸ˜‚ apa apa pun, kalau kita still mampu, kena jalankan tanggungjawab. Kalau dah bincang husband faham, alhamdulillah, dua dua akan dapat manfaat inshaAllah 😁

Baca lagi