Letih

Assalamualaikum & hai, ada x yg sma mcm sy, sy bru 7w, alahan tu xdela teruk sgt, tapi letihยฒ sesangat.. Dari awal preggy lg,, ada x mom to be kene alahan cmni,, korg lawan mcm mana ye?

9 Balas
Tulis jawapan

Memang akan letih. Ubatnya memang saya tido je ๐Ÿ˜‚ balik kerja petang tu memang saya akan terus lelap. Nak masak pun mmg takleh. Start 7weeks jugak mmg saya banyak rehat sbb letih takleh bawa bincang

sy pun cmtu,letih je rse bdn,tdo manjang..nk wt kje ape pun xjln.masak ape nth lg,mls ๐Ÿ˜‚ ank first dlu xde plak cmni ๐Ÿคฃ mulut plak rse pahit je,loya ๐Ÿ˜ซ๐Ÿ˜…

Syaa pun sis alahan teruk tak boleh mkn nasi..asyik baring seja di bilik..smpai berat badan turun 6kg..bru mngandung ank pertama 12week

5y ago

Sy mkn ok je sis, slera ok lg cma tula jln pi dapur da pnt, kdgยฒ mdi pn bole pnt.. Da mcm bawa brg bkiloยฒ pla.. Ni ank 2nd, ank 1st xde pla mabuk mcm ni,,

TapFluencer

normal. banyakkan rehat, keep hydrated. jaga makan, tidur awal, senam ringan. redha dan sabar hadapi ujian kehamilan. ia sementara je.

banyak juga yang kena. if penat please jangan paksa diri. banyakkan rehat. mommies yang baru preg lagi lah tak boleh stress2. rileks je

biasanya kalau letih hb low..sy dlu mase awl2 preggy pun letih yg teramat..minum jus mamariam bru kurang letih

Wslm... Sy pon mcm tu... Buat keja memang memajang x siap, rasa terlampau letih... Memajang terbaring je... ๐Ÿ˜…

5y ago

Btol sis.. Nk pi dapo pn da pnt,,

sya pom bdan pom rasa letih jee.. mkn jee lbih sikit trus loya. mutah...

normal