hulurkan bantuan ?

Assalamualaikum. Alhamdulillah saya dah selamat melahirkan baby girl yang sangat comel ❤ masalah saya adalah, saya belum berkahwin.. Dan ya saya menyesal dengan perbuatan terkutuk saya sebelum ni kerana buat tanpa fikir panjang.. Bapa kepada bayi saya seorang yang tidak bertanggungjawab dan sekarang saya sedang buntu macam mana nak besarkan anak saya seorang diri.. Bukan masalah apa orang sekeliling nak kata tapi masalah kewangan.. Saya tak kerja dan sedang mencari kerja untuk menjaga anak saya. Family saya tak terima bayi saya tapi saya berkeras nak jaga sebab saya sayangkan anak saya dan saya sanggup buat apa saja demi menjaga anak saya. Masalah sekarang saya tiada tempat bergantung harap.. Kalau saya kerja, takde orang nak jaga bayi saya. Nak cari pengasuh perlukan modal dan saya takde duit lagi.. Dengan rendah diri saya mohon bantuan ibu ibu bagi cadangan untuk saya macam mana nak selesaikan masalah saya ni.. Saya dah buntu tapi saya sayangkan anak saya dan tak sanggup nak lepaskan dia.. Sakit bersalin masih rasa.. Sakit ketika mengandung masih teringat.. Kalau ada sesiapa yang boleh beri cadangan atau bantuan jagakan anak saya sementara saya bekerja ke.. Mudahkan urusan orang, Allah mudahkan urusan kita.. Doakan saya dan bayi saya dimurahkan rezeki dan dimudahkan urusan.. Terima kasih ibu ibu ❤

13 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

sis bole ctc sy 01156754181 -Jannah 😊